Skocz do zawartości

Sheaffer Legacy Heritage 9030 & 9037


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Witajcie ;)

Tym razem sesja podwójna a gośćmi są znane modele Legacy: 9030 czyli korpus pokryty czarną laką, skuwka polerowanym palladem a elementy wykończenia 22K złotem. Tuż obok leży sobie model 9037 z posrebrzanym korpusem oraz skuwką i pozłacanymi 22K elementami wykończenia.

ea48e470109a026b.jpg 9fcad41a217826a5.jpg 1113a2710c258d2c.jpg 8e9dbf2ac1e52b77.jpg 4051f7b08c2dbb05.jpg cb02486fd146fae9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś kiedyś uszczelnić PFM'a z pękniętym korpusem? Bo ja ostatnio z takim walczyłem.

Wszystko niby sklejone, uszczelki i woreczek wymienione na nowe, wszystko do siebie pasuje, "na sucho" jest wytwarzane przyzwoite ciśnienie ("próba palca" ;)), ale z jakiegoś tajemniczego powodu pióro nie chce się napełnić...

Chwilowo mam uraz...

Przy okazji - czy śrubka w sztyfcie PFM V ma jakiś inny gwint? Bo do tej pory wszystkie od td/snrk grubych i cienkich mogłem sobie przekładać wedle uznania z pióra do pióra (sprawdzałem :)), a w tym !@#$zielonym%^& PFM V za nic nie mogę jej dokręcić do końca. Musiałem dołożyć nadprogramowy oring wewnątrz sztyftu, żeby nie było luzu przy napełnianiu (ciśnienie, ciśnienie...). Wkładka wewnątrz ślepej skuwki na pewno jest standardowa, bo jak próbowałem dać grubszą - zostawała brzydka szczelina między korpusem a zakończeniem sztyftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...