Skocz do zawartości

Polecane pióro do 100 zł


Polecane posty

Witajcie,

 

Dostałem ostatnio Pilota MR i Faber Castella Basic. Oba pióra mieszczą się w powyższej kategorii i są jakościowo genialne. Po tych prezentach mam ochotę na podobny zakup, tylko nie wiem co wybrać w podobnej cenie i jakości. Od razu mówię, że odpada Lamy safari i al-star bo zupełnie mi się nie podobają. Podoba mi się studio, ale za drogie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poluj sobie na jakąś okazje a aukcjach, albo odwiedź stronke Arisa, wybor jest tam ogromny i na pewno coś na swój gust znajdziesz. Możesz zaryzykować, ale nie kupuj przez internet, Parkera IM lub Urbana. I to najlepiej kupić w sieci sklepow producenta lub oficjalnego dystrybutora.

Moim zdaniem jednak najlepiej zrobisz odkładając zakup i doskladasz sobie właśnie na Lamy Studio.

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkera IM już mam, dziękuję :P Myślałem o WM Hemisphere. Może rzeczywiście poczekam na studio.

 

Chińczyki mam dwa i  choć nie jest źle to to jednak zupełnie co innego co Pilot czy FC.

Edytowano przez heldan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100 złociszy to Duke 116 F Classic lub Kaweco z naciskiem na to drugie.

Kaweco Classic Sport - kosztuje niewiele a ma stalówkę krytą złotem, przyjemnie pisze i dostępne jest w wielu możliwych wykończeniach i kolorach. Standardowo nie ma klipsa, ale, to za grosze można dokupić ;]

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dostałem ostatnio Pilota MR i Faber Castella Basic. Oba pióra mieszczą się w powyższej kategorii i są jakościowo genialne. Po tych prezentach mam ochotę na podobny zakup, tylko nie wiem co wybrać w podobnej cenie i jakości. Od razu mówię, że odpada Lamy safari i al-star bo zupełnie mi się nie podobają. Podoba mi się studio, ale za drogie:)

Proponuję ci Pilota 78g. Cena łagodna, mogę Ci odstąpić-  mam nieużywany egzemplarz. W razie zainteresowania pisz PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dukem to nie wiem jak jest teraz ale pare lat temu było sporo reklamacji. Moi przyjaciele prowadzili sklep we Wrocławiu i zrezygnowali ze sprzedaży piór tej marki. Ale nie z powodu wlaściwości "jezdnych" tylko z powodu kiepskich materiałów. No i było sporo usterek. Byłem świadkiem reklamacji klipu skuwki, swobodnie odpadała od pióra. Ale pióro pisało bardzo dobrze. Nie wiem jak jest teraz bo Chiny z jakością idą do przodu. Sam nie posiadam żadnego piora tej marki.

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...