Skocz do zawartości

Pióro - eleganckie narzędzie, z bardziej cywilizowanych czasów


Ascendent

Polecane posty

Powiedzmy, z tym piórnikiem, że poczuwam się  ;)

 

Nie znalazłem jeszcze "swojego" pióra. Raczej kupuję je, używam przez pewien czas i zbywam. Tak z ciekawości spróbowania. Choć póki co pozostaję w niskim przedziale - tańsze Parkery (wiedziałem czego się spodziewać, więc ok), trochę Chin (rozczarowanie po pozytywnych opiniach na forum), Pilot Preppy (stalówka świetna, konstrukcja już nie), Waterman Graduate (to ono jest takie duże?), Parker Sonnet (leży, nieużyty ani razu). Teraz idzie do mnie paczka starszych piór, jestem ciekaw czy będzie to coś ciekawego i czy będzie warto je ratować. 

 

Z uwagi na pracę, na co dzień piszę ołówkiem automatycznym. W dodatku grubościami 0.5, 0.7 i 1.0 (najchętniej). Powiedziałbym wręcz, że 1.0 HB jest ołówkowym odpowiednikiem stalówek kaligraficznych. Choć w piórach wolę cienką kreskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz idzie do mnie paczka starszych piór, jestem ciekaw czy będzie to coś ciekawego i czy będzie warto je ratować. 

Powitał. Jak starsze piórka to może coś z przyjemnie fleksującą  stalóweczką ;] Starsze piórka  warto podratować, a na forum zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie przygarnie jeśli Tobie nie przypadną do gustu ;]

Edytowano przez elessar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...