Skocz do zawartości

Noodler's Navy


Pioter

Polecane posty

ups! wybacz wpakowanie w koszty, ale sam widziałeś, jak wyglądał na stronie sklepu.

 

mam diamine blue black, ale hmm... u mnie wygląda zgoła odmiennie niż na powyższym zdjęciu. nie wiem którą mam wersję, kupowałem na diamine.co.uk

 

jipu.jpg

 

etd8.jpg

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, coTy:)To wina tych internetowych przekłamań, aże te kolory-pogranicze zielonego i niebieskiego naprawdę się bardzo przekłamują to tak wychodzi. Co ciekawe, już po wytarciu pióra chusteczką higieniczną, zauważyłem, że ten kolor niestety idzie w zielony! Taki jakiś ciemny turkus raczej. Trudno. Jak się kwurzę, to zmieszam Indigo z Twilightem i już:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośród wielu atramentów znajdziesz tutaj także te głęboko niebieskie,... zdjęcie starałem ustawić tak aby większość kolorów była jak najbardziej naturalna...

 

wszystko pisane maczanką więc od tego jakie pióro, a właściwie jak piszące pióro masz to w takie partie popatrz... może coś ci podpasuje... klikaj na fotki to się większe otworzą...

 

LQQxJRw.jpgXFSBSvd.jpg

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, w za dużej dziurze mieszkam, by na coś takiego trafić:). Moja mieścina ma ok 40tys:)No, ale może kiedyś jak skoczę np do Poznania, to wyhaczę:)

Szkoda że masz taki kawałek, bo niedługo będę spotkania w Warszawie i Katowicach, na tych spotkaniach jest zawsze sporo różnych piór i atramentow, to na pewno coś można trafić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, do Poznania, tak jak i do Szczecina mam ok 170km więc...i tu daleko, i tu, a Kraków, czy Warsaw to już w ogóle...:)ale czekam w takim razie na wrażenia kolegi:) z tych spotkań. Mieszanki nie przynoszą spodziewanego rezultatu. W Indigo niebieski jest zbyt słaby, by mógł ożywić Twilight, za to przepływ w Twilight jest super! Indigo przy nim się chowa! A mówią, że Diamine ma zawsze super przepływ, no w Indigo nieszczególnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...