Skocz do zawartości

Dobry wieczór Państwu


Szambelan

Polecane posty

ależ aktywna społeczność :)

parę minut i już tyle odpowiedzi.

 

Tak, mogę powiedzieć że to pierwsze moje pióro. Nie wybrałem go, trafiło do mnie jako prezent.

 

(piszę "mogę powiedzieć", bo miałem już wcześniej jedno - w podstawówce, do nauki pisania. Nie pamiętam jakie, czasy to zamierzchłe, i pióro przepadło w pyle dziejów.)

 

A na forum trafiłem z dość prozaicznego powodu: zdaje mi się, że pióro podaje zbyt dużo atramentu (zapytałem juz o to w odpowiednim miejscu)

 

Trudno więc nazwać mnie pasjonatem. Choć z drugiej strony, już po pobieżnej lekturze forum widzę że nie ograniczę się do rozwiązania problemu grubości kreski :) Niezłą kopalnię wiedzy tu macie. A pióra to bardzo wdzięczny temat, podobnie jak zegarki (mechaniczne), i fajki - może pozornie niezwiązane ze sobą sprawy, ale mam do nich pewien "pociąg". Chyba ze względu na wspólny mianownik dla tych gadżetów jakim jest "stara szkoła" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytoń obecnie akurat nie jest wiśniowy... ale przyjdzie pora :)

 

A pióro - szczęście czarne. To w ogóle robią białe...? 

 

I oczywiscie jest to waterman charleston, a nie "charlston" - jak pisałem wcześniej. Ale - usprawiedliwię się natychmiast - pisałem tak dlatego, ze na stornie watermansklep.pl wyraźnie jest napisane "charlston". A na tą właśnie stronkę trafiłem, chcąc sprawdzić jakie to pióro (ani na piórze, ani na gwarancji, ani na pudełku nie było takiej informacji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z forumowym obyczajem, pierwszym postem witam się z wszystkimi :)

 

a bezpośrednim powodem mojego pojawienia się na forum jest to, że od niedawna stałem się posiadaczem Waterman Charlston.

Powitać, ja też zacząłem od Charlestona świetne pióro! 

Owocnych zbiorów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...