Skocz do zawartości

Waterman Concorde wylądował na moim biurku


elessar

Polecane posty

Przepraszam, ja wiem, że to może nieładnie, ale czy na forum panuje jakaś zmowa odnośnie dyskrecji dot. cen zakupionych piór? Rozumiem, że nie każdy chce z różnych względów chwalić się wydanymi kwotami, ale wydaje mi się, że podawanie cen pomogłoby takim żółtodziobom jak ja uniknąć "super okazji" na serwisach aukcyjnych.

 

A tak wracając do meritum - jak nie lubię metalowych korpusów to ten Concordzik mnie na maksa przekonuje. 

Gratuluję nabytku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale srebrna strzałka :D jego powierzchnia to jakaś szczotkowana stal? w podobnym wykończeniu jest mój Senator, ale on ponoć posrebrzany... 

Tak to przyjemna w dotyku szczotkowana stal, piórko wygląda masywnie ale jest lekkie (teraz nie będę szukał wagi, nie chcę dziecka obudzić :P) Jak zważę to napiszę.

 

Następny w kolejce będzie Parker 75 cisele ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja wiem, że to może nieładnie, ale czy na forum panuje jakaś zmowa odnośnie dyskrecji dot. cen zakupionych piór? Rozumiem, że nie każdy chce z różnych względów chwalić się wydanymi kwotami, ale wydaje mi się, że podawanie cen pomogłoby takim żółtodziobom jak ja uniknąć "super okazji" na serwisach aukcyjnych.

 

A tak wracając do meritum - jak nie lubię metalowych korpusów to ten Concordzik mnie na maksa przekonuje. 

Gratuluję nabytku.

Zależy gdzie szukasz, ale widziałem różne ceny (przykład z ebay: http://www.ebay.pl/itm/STYLO-WATERMAN-CONCORDE-PLUME-OR-1970-ETAT-COMME-NEUF-/400667936360?pt=FR_YO_Bijoux_Stylos&hash=item5d49ab8668 - 750 PLN tyle z pewnością bym nie dał)

Ja wylicytowałem za rozsądne 230 złociszy, wg mnie bardzo dobra cena jak za 18 kartową stalówkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie szukasz, ale widziałem różne ceny (przykład z ebay: http://www.ebay.pl/itm/STYLO-WATERMAN-CONCORDE-PLUME-OR-1970-ETAT-COMME-NEUF-/400667936360?pt=FR_YO_Bijoux_Stylos&hash=item5d49ab8668 - 750 PLN tyle z pewnością bym nie dał)

Ja wylicytowałem za rozsądne 230 złociszy, wg mnie bardzo dobra cena jak za 18 kartową stalówkę :)

Super. Dzięki za info i cena rzeczywiście wydaje się b. przyzwoita :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ja wiem, że to może nieładnie, ale czy na forum panuje jakaś zmowa odnośnie dyskrecji dot. cen zakupionych piór? Rozumiem, że nie każdy chce z różnych względów chwalić się wydanymi kwotami, ale wydaje mi się, że podawanie cen pomogłoby takim żółtodziobom jak ja uniknąć "super okazji" na serwisach aukcyjnych.

Skarbówka nie śpi ;) I tak kolega elessar zapłacił 230 zł za przedmiot wart 750 zł, więc osiągnął czysty zysk w wysokości 520 zł, z którego powinien rozliczyć się w najbliższym PITcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dokładnie tak tłumaczę mężowi nowe nabytki a on kurna nie może załapać :P

Żeby nie było, właśnie w ten sposób  tłumaczyłem to mojej żonie :P

 

...a ona w ten sam sposób przedstawia mi sprawę kiedy kupuje kolejną torebkę albo buty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...