Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)

Polecane posty

Do mnie dotarły paczki nabojów,ale też síe chyba liczy: GvFC Hazelnut brown, Moss green, Pelikan Edelstein Aventurine i Topaz. Nie mam wystarczającej liczby piór. Już po mnie...

A ja kupiłem paczkę naboi niebieskich parkera - jeden kolor - i mam taką liczbę piór (na ten kolor) :roflmho:

Za to jakiś atrament zmywalny (innego nie było pod ręką), cokolwiek to w praktyce znaczy ;)

Edytowano przez Cyb0rg
  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

A ja tak czytam i czytam i się zastanawiam, czy jesteście w stanie wypisać wszystkie te atramenta?

Bo ja mam problem taki, że a) za mało piór mam i B) za dużo atramentów w butelkach :D

I musiałabym pisać i pisać wszystko ręcznie, w ilości przemysłowej by wypisać.

Ale przecież moje zasoby to żadne zasoby przy Waszych.

No i jeszcze trzeba mieć chyba osobny kącik domowy za całe te uposażenia!

:D

A w czym próbki wysyłasz? W jakich...ee, próbnikach? tutkach? pojemniczkach? :D

A np. w czymś takim:

Probówka typ Eppendorf z PP 2,0 ml   http://allegro.pl/probowka-typ-eppendorf-z-pp-2-0-ml-50-szt-i4668308899.html

Tanie, zamknięcie trzyma dobrze po zaklejeniu taśmą klejącą.

Każdą probówkę do oddzielnej foliowej torebki, komplet do koperty bąbelkowej i do wysyłki Pocztą.

Z tego co mi wiadomo nic nikomu się nie otworzyło i wszystko doszło bez problemów.

Ew. jak potrzebujesz więcej wlać to np. takie: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4619087185