Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

DC to raczej odniesienie do Waszyngtonu i tamtejszych pokazów piór wiecznych :) D.C. czyli District of Columbia

Czyli kolory opatrzone skrótem DC raczej zostały przygotowane specjalnie na któryś z "pokazów/targów" Super Show w Waszyngtonie

https://www.facebook.com/dcpensupershow

Edytowano przez iAndrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zachęcony entuzjastycznymi recenzjami nabyłem dwa nowe kolory R&K - Salix i Alt-Goldgrun.

Salix - jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Zalałem nim swojego M200, pięknie cieniuje, nie strzępi, nie przebija, idealny do prowadzenia szkolnej dokumentacji, na marnym jakościowo papierze sprawdza się wyśmienicie.Kolor też fantastyczny. 

Złota stara zieleń w pierwszym momencie mnie nie urzekła, ale czuję, że we flexie pokaże swoje możliwości, także pewnie się jeszcze dogadamy.

Dzięki za recenzje tychże kolorów na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salixa gratuluje. To mój absolutny numer jeden. Choć ostatnio zatesknilem za czymś czerwonym no i "przez przypadek" nabyłem standgrapha czerwonego tulipana. No ale to tylko do korekt i prywatnych notatek (choć widziałem ostatnio pewna panią prokurator jak podpis złożyła czerwonym viscontim).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj malutki dzień dziecka - spóźniony, ale zawsze! Pelikan 4001 Brilliant brown + 2x Zieleń Galusowa by Nicpoń: #1 oraz #2.

W Zieleni #2 zakochałem się od pierwszego napełnienia... i coś mi mówi, że miłość ta zostanie odwzajemniona... :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...