Skocz do zawartości

Dobry wieczor :)


foxy

Polecane posty

Dobry wieczor :)

 

"Swiezynka" sie klania, jesli chodzi o czesc pisana na forum, poniewaz sledze Was i kibicuje juz ho ho ho (tutaj pamiec zawodzi, kiedy na Was trafilam :blink: ) jeszcze od poprzedniej wersji forum.

Pierwsze wejscie na wasze forum zjadlo mi dobrych pare godzin, poniewaz hmm nie ukrywajac przesledzilam od a do z watek o piorach, ich recenzje itp... I zaczytywalam sie znow, i znow, i znow i zostalo tak to dzis, ze caly czas cos ciekawego znajduje.

 

Piora ahh uwielbiam je, mam tak ogromny sentyment do tych cudeniek, ze az dziw.

(dawno, dawno temu...)  Sympatie owa zapoczatkowal moj tato, ktorego pismem jestem zachwycona (do dzis!), jako, ze prosilam, zeby mnie nauczyl tak ladnie pisac, wtedy to, bodaze 1wsza klasa podstawowki wreczyl mi dlugopis i pioro chinskie (o ile sie nie myle Hero, ze strzalka oba)- do cwiczenia charakteru pisma. Dlugopis byl faworytem taty, ja oszalalam na punkcie piora, szczegolnie z 'pompeczka'. 

Wiec zaczelo sie od 'chinczyka', pozniej byla caaaala masa innych, przeroznych wielkosci/szerokosci/grubosci i marek... Chinczyk niezmiennie zostawal faworytem, wracalam kazdorazowo do niego po nowych romansach i krotkotrwalych zauroczeniach innymi... I kolejna niespodzianka... Babcia moja wreczyla mi pioro (lubie to slowo 'wieczne'), nie mialam pojecia jakie, ale to bylo to! I 'ono' przeszlo ze mna podstawowke, gimnazjum (a chronione bylo jak wlasne oko). Do czasu gdy,  moja przeuroczna mlodsza siostra, lat raptem kilka, podobnie jak ja, chciala nauczyc sie 'tak ladnie pisac', i z mojego piora-stalowki (uscislajac) zrobila prawie ze, kwiatuszka, poniewaz pismo zawziecie i regularnie cwiczyla - na scianach... Co odkryte zostalo po czasie niestety, i niestety z piora zostal mi korpus.  :gaah:

Rozpacz ogromna, powrot do chinczyka, po drodze kolejne romanse krotkotrwale z Parkerami i innymi "nimi"(nie pamietam teraz ktorymi, wyglad za to pamietam, konczac na uhhh Vectorach -.-), chinczyk (i pozniej jego nastepca znany i Wam Hero 616 dalej mi towarzyszyli. Niestety zatesknilo mi sie za tym cudem, ktore mialam... Uwierzcie mi, nie mialam bladego pojecia co to bylo za pioro, poki wlasnie nie trafilam na Wasze forum - tam (ahhh coz to za radosc byla) znalazlam!! :sacro:  Zobaczylam i zachorowalam! To byl Parker 51  :wub: 

 

I tak to mijaly dluuuugie miesiace, a ja polowalam na Niego, i polowalam i niecaly miesiac temu upolowalam) Made in U.S.A z pompeczka, tennnn wlasnie tenn, tylko kolorek inny, ale co tam:) 

 

Chlopak moj byl niemalze w szoku, zamiast jak to zazwyczaj bywalo w historii przegladania zamiast ebya i podkategorii typowo babskich (ciuszki, itp.) widzial same parkery, piora, i parkery i tak w  kolko - przeplatajace sie z aukcjami i obserwacjami atramentow. W koncu zapytal czy wezme sie za to licytowanie czy tak w nieskonczonosc bede tylko patrzec, noo i sie wzielam i mam - i w sumie dzieki wlasnie Wam  :rolleyes: 

 

I tak po 'krotkim' wstepie witam Was baaaaardzo serdecznie, Renata sie klania ;)

Wybaczcie to rozpisanie, ja po prostu jestem gadula i jeszcze wybaczcie brak pl znakow - po przeinstalowaniu systemu jeszcze nie dorobilam sie pl znaczkow.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witam, witam ^^ 

Wiem, ze sie rozpisalam - ale jak juz sie zdecydowalam na napisanie, to wyszlo jak zawsze - tak jak w rozmowie :)aoirghe tak, dokladnie - uwielbiam je, lopatki mnie irytuja, nie lubie nimi pisac, a tymi 'delfinkami' (tak je nazwalam) uwielbiam, chyba przez to, ze na takich sie uczylam i to zoauroczenie zostalo do dzis :))

tsyrawe, szczerze sie przyznam, ze ksztalt piora jako tako mnie jakos specjalnie nie interesuje, ale ta stalowka ooooj tak B) 

elessar, hehe a ja wlasnie choruje na 'pompeczke' i nosek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :))

I musze sie podzielic nowina... Podczas mojej nieobecnosci moje Szczescie pod wplywem hmm chyba nudy zasiadlo i ogladalo forum, galerie, recenzje - to co w sumie mialam pootwierane, lacznie ze starym forum... I... Co mnie niesamowcie zdziwilo (!) jest zachwycony Waszymi kolekcjami, piorami samymi w sobie, az wzial Perelka i zaczal cwiczyc... Stwierdzil, ze ten typ piora odpada, ale nosi sie z zamiarem zakupiu jakiegos ;) Ahhh jestescie niemozliwi ^^ Nawet kolory atramentow wybieralismy razem :) 

 

pozdrowionka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...