Jump to content

Zestaw ,,leworęczny''


Robo

Recommended Posts

Cześć.

Pozbywam się pióra, które uznałem za zbyt dobre jako egzemplarz użytkowy. W związku z tym szukam pióra w przystępnej cenie, którego nie szkoda będzie nosić w plecaku z innymi szpargałami a którym będzie sie dobrze pisać.

Największy problem polega na tym, że jestem leworęczny i zawsze rozmazywalem atrament w trakcie pisania (i przy okazji farbowałem się na smerfowo). Czy jest jakiś sposób zeby temu zaradzić? Może cieńsza stalówka sprawi, że atrament szybciej zaschnie? A może istnieją jakieś szybko schnace atramenty?

Link to comment
Share on other sites

Lamy Safari ze stalówką LH, coś od Manuscripta dla leworęcznych. 

atrament może schnąć krócej/dłużej zależnie również od papieru, jedyna leworęczna osoba, która gryzdała moimi piórami polubiła Parkera Urbana ze stalówką F i atramentem Manuscripta, najłatwiej chyba by Ci było popróbować różne pióra, może mieszka w Twoim mieście ktoś z forum i dałby się namówić na spotkanie. może w sklepie mógłbyś popróbować...? :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to robisz, ale ja rownież jestem leworęczny i chyba nigdy nie miałem tego problemu, pisałem na różnych papierach, różnymi piórami i atramentami ale chyba nigdy nie mialem tak zeby mieć jakoś bardzo ubrudzoną ręke, po prostu taki urok leworęczności przy piórach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...