Skocz do zawartości

Jakieś spotkanie w Warszawie?


adamon

Polecane posty

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spotkanie rozpoczynamy w najbliższą sobotę (15.03.2014 r.) o godz. 12:00 w restauracji SIOUX (ul. Chmielna 35). Ile potrwa zależy tylko od nas.

 

Spotkanie odbędzie się na pierwszym piętrze restauracji. Dzięki uprzejmości restauracji, do godz. 14:00 salę na górze mamy zarezerwowana wyłącznie dla nas.

 

Co znajdzie się w menu? Odpowiedź tutaj: www.sioux.com.pl.

 

Spotkanie ma charakter otwarty. Mile widziany jest każdy pióromaniak.

Edytowano przez ArielN
Aktualizacja informacji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Przychylam się do zdania przedmówcy...katar jest zdecydowanie mniej uciążliwy... :P

 

@Akszugor - nie czytaj...po co się dołować? Obiektywnie patrząc - z lekami jest jak z ASO - jedno naprawią, żeby drugie spieprzyć...

Edytowano przez nilfein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamon, przynieś siebie, uśmiech i... garść piór ;)

A poza tym... Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!

Dzięki :)

Te dwie pierwsze rzeczy będą - to dość proste. A co do garści, to właśnie o to pytałem - wszystkie w garści się nie zmieszczą. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - ja będę akurat na 14:00 - 14:30, mam nadzieję, że jeszcze ktoś będzie? Bo jak nie, to nie ma sensu, żebym wsiadał w samochód i pruł do Warszawy :)

nawet jeśli wszyscy sobie pójdą, to poczekam na Ciebie, żeby się próbkami wymienić, taki przywilej przyjezdnych, którzy mają nocleg zapewniony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...