Skocz do zawartości

Szanowni Forumowicze - melduję się posłusznie! :-)


Ewelaila

Polecane posty

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kłaniam się, kłaniam  :)

 

A co Wy "Nowe" tak na tą Hemi lecicie? Carene jest piękne, cudo jeśli chodzi o Watermana :)

Hemi całkiem przypadkiem mi się spodobało, a dlaczego, to sama nie wiem. Chyba "bo tak i już"  ;)

Carene jakoś nie bardzo mi podchodzi, na pierwszy rzut oka skojarzył mi się z Pingwinem z "Powrotu Batmana" - ale tego tym bardziej nie potrafię wyjaśnić...  :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc na moment od Parkerów, mam pytanie: miał ktoś z Was styczność z piórami Pierre Cardin? Całkiem przypadkiem spotkałam w sieci coś takiego: Pierre Cardin Balzac.

Znalazłam recenzję jednego z piór PC (nie wiem, jakiego - Link), ale interesują mnie Wasze opinie o PC Balzac  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie tym co niektórzy piszą o IMach. Ja i mój IM dogadujemy sie świetnie i złego słowa nie dam o nim powiedzieć. :) Witaj więc na forum i ciesz się każdą kreską.

Ja się niestety nie dogaduję z im, za cholerę, mówimy w dwóch różnych językach :)

płukanie też nic mi nie dało pisał całkiem całkiem jedynie chwilę po, później znów przestał pisać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie tym co niektórzy piszą o IMach. Ja i mój IM dogadujemy sie świetnie i złego słowa nie dam o nim powiedzieć. :)

Jasna sprawa  :) "Wypisałam" nim ponad 100 ml atramentu i narzekać nie mogłam nawet przez chwilę. 

 

Ja się niestety nie dogaduję z im, za cholerę, mówimy w dwóch różnych językach :)

To może z Parkerami IM jest tak samo, jak z kotami - mają swój charakterek?  ;)

 

Pozdrawiam wszystkich!  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wydziwiają ;)

Sonnet to jest pióro. Też może je kupię. 

Z nadzieją, że nie będę narzekał. :)

Sonnet jest wybornym piórem, jedynym problem jest to, że coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...