Skocz do zawartości

Szanowni Forumowicze - melduję się posłusznie! :-)


Ewelaila

Polecane posty

Autorka wielu pomysłów na siebie.

 

Cześć Wszystkim! Mam na imię Ewelina, a to jedno zdanie powyżej całkiem nieźle mnie opisuje  :)

 

Obecnie związana jestem z Parkerem Sonnet, poprzednik (Parker IM), z którym byłam związana od 2009 roku, niestety w listopadzie ubiegłego roku zaliczył nieplanowany upadek, po którym nie możemy dojść do porozumienia (ku mojemu głębokiemu niezadowoleniu, bo żyło nam się nadzwyczaj dobrze). Ale nie tracę nadziei :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witaj :)

 

 

...poprzednik (Parker IM), z którym byłam związana od 2009 roku, niestety w listopadzie ubiegłego roku zaliczył nieplanowany upadek, po którym nie możemy dojść do porozumienia (ku mojemu głębokiemu niezadowoleniu, bo żyło nam się nadzwyczaj dobrze). Ale nie tracę nadziei :)

Nie wierzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę ;)

A jednak  :D Nie miałam z nim żadnych problemów aż do tego nieszczęsnego upadku. Teraz nieco drapie, haczy i czasami przerywa. Papier ścierny (wodny, 2k) trochę pomógł, ale, tak jak w małżeństwie, mamy lepsze i gorsze dni. Liczę, że musimy się po prostu "dotrzeć"  ;)

Poza tym nadzieja umiera ostatnia...  :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Każdy musi od czegoś zacząć.  :)

Święte słowa  :)

W planach na najbliższą przyszłość mam zakup Watermana Hemisphere, a gdy będę już obrzydliwie bogata (;)), to z przyjemnością nabędę pióra Montblanc Albert Einstein i Alfred Hitchcock. Ot, takie tam plany na przyszłość.

 

Pozdrawiam i dziękuję Wszystkim za powitanie  :)

Edytowano przez Ewelaila
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowy wydziwiają na Parkera. A ja zamówilem Sonneta medium italic. Ciekawe co z tego będzie.

Ja od kilku dni piszę z Sonnetem, wersja z 1997 roku i myślę, że będzie to udana współpraca. Aktualnie rozglądam się za jakimś ciekawym atramentem do niego (tymczasowo piszę dołączonym do pióra czarnym atramentem Parkera).

Wcześniej cały czas pisałam Parkerowym Blue, a teraz zastanawiam się nad Pelikanem: 4001 Turkusowy lub Edelstein Topaz  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...