Skocz do zawartości

Pilot 78 G - japońska maszkara


visvamitra

Polecane posty

Pomysłowość jest ważna w życiu.

 

I to jak. Pracowałem w serwisie komputerowym i gdzie jedni rozkładają ręce, inni potrafią zdziałać cuda. Nawiasem mówiąc nie radzę oddawać komputerów do serwisu. Lepiej znaleźć jakiegoś ogarniętego łepka w okolicy, który nie dość że zrobi lepiej to i taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja nadal polecam zwykła pastę polerską. Wydatek żaden (chyba tańsze to to niż Cif), a w dodatku bezpieczne dla pióra. Niektóre środki "chemii kuchennej" mogą narobić sporo szkód w piórowych zastosowaniach. Nie wiem jak Pilot 78 G znosi takie eksperymenty (pewnie dobrze, ale,,,), natomiast pastę sam stosowałem na tym piórze z efektem doskonałym. Paska nie ma, połysk pozostał. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyklejszy Auto Max (produkcja: Inco-Veritas :)), lekko ścierna.

Nie wiem, jak teraz, ale w zeszłym roku tubka (wielkości tubki pasty do zębów ;)) kosztowała dokładnie 4,50 zł.

Edytowano przez Thay
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak pokazała pomysłowość jednego z forumowiczów www.fountainpennetwork.com z Pilota 78G można zrobić nieźle wyglądające pióro. 

 

hjas.jpg

http://www.fountainpennetwork.com/forum/index.php/topic/221020-ef-pen-suggestions/page-2#entry2342219

Też myślę o przemianie mojego Pilota w pióro niepowtarzalne, może mi się kiedyś uda, to zdjęcie mnie zainspirowało, widać można jak się chce (chociaż właściwie powinnam się raczej czepić swoich umiejętności, nie chęci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczką owego plastik fantastic. Kłamać nie będę, podchodziłam z rezerwą, nawet spoglądałam spod byka na (wtedy) nowy nabytek. 

Zaczęłam używać i? I je lubię, naprawdę lubię. Moje ma stalówkę M-kę, idealna.

Może z wyglądu szału nie robi, ale jest ok.

A ta wersja matowa ;> Ojjj kusząca, tylko nie na mój czerwony :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...