Skocz do zawartości

Powinnam się przedstawić :)


kasiasemba

Polecane posty

Tak!! mam czarną kotkę :)

 

Wiedziałem he, he. :D Jakoś tak się dziwnie składa, że pióra wieczne przyciągają koty.

W tym Twoim uzależnieniu - nazwijmy to pióroholizmem nie ma nic złego. Ja sam na co dzień używam trzech piór wiecznych i dobrze mi z tym.

A czy kupujesz nowe pióra, takie prosto ze sklepu, czy raczej preferujesz używane?     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem he, he. :D Jakoś tak się dziwnie składa, że pióra wieczne przyciągają koty.

W tym Twoim uzależnieniu - nazwijmy to pióroholizmem nie ma nic złego. Ja sam na co dzień używam trzech piór wiecznych i dobrze mi z tym.

A czy kupujesz nowe pióra, takie prosto ze sklepu, czy raczej preferujesz używane?     

a to różnie. Preluda kupiono mi nowego, hemisferę tez, podobnież urbana. ale już np Sonnet używany, a wczoraj upolowałam na ebayu parkera 45 - wintydż ;)

Marzy mi się stary Conway Stewart Dinkie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłabym a jakże. wszak sądzę, że mnie nań nie stać ;)

 

:lol:

 

Twoja oferta jest niezwykle obiecująca...;)

 

Dobra, to jak już będziesz gotowa finansowo, to Ci mogę jedno takie odstąpić...i nie za cenę sklepową, czyli jakieś 12 tys zł - lecz za mniej niż 3 tys zł, co jest więcej niż nieprawdopodobną okazją...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Twoja oferta jest niezwykle obiecująca... ;)

 

Dobra, to jak już będziesz gotowa finansowo, to Ci mogę jedno takie odstąpić...i nie za cenę sklepową, czyli jakieś 12 tys zł - lecz za mniej niż 3 tys zł, co jest więcej niż nieprawdopodobną okazją... ;)

Hm ciekawa oferta jednak nie ukrywam, że jest kilka piór wyżej na liście priorytetów u mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) a wczoraj upolowałam na ebayu parkera 45 - wintydż ;)

 

Z tymi piórami vintage, to uważaj - potrafią uzależnić i to bardzo :o Ja niedawno trafiłem parkera 51, bardziej z ciekawości niż z realnej potrzeby posiadania takiego pióra. Zastanawiało mnie co ludzie widzą w tym modelu, przecież wygląda jak chińskie Hero. Jak zatankowałem do pełna gumowy kondonik i zacząłem nim pisać, to już wiem że się z nim szybko nie rozstanę (nawet myślę o dokupieniu drugiego P51, ale w wersji vacu).     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi piórami vintage, to uważaj - potrafią uzależnić i to bardzo :o Ja niedawno trafiłem parkera 51, bardziej z ciekawości niż z realnej potrzeby posiadania takiego pióra. Zastanawiało mnie co ludzie widzą w tym modelu, przecież wygląda jak chińskie Hero. Jak zatankowałem do pełna gumowy kondonik i zacząłem nim pisać, to już wiem że się z nim szybko nie rozstanę (nawet myślę o dokupieniu drugiego P51, ale w wersji vacu).     

51 powiadasz... na szczęście kompletnie mis ię nie podoba ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...