Skocz do zawartości

AKKERMAN - zestawienie trzynastu kolorów


visvamitra

Polecane posty

Zamieszczam zestawienie zamówionych przez nas kolorów. Mam nadzieję, że wszystkich zrozumiałem dobrze i odlałem sobie 1 ml za ich zgodą :P

 

1. Ślady pozostawione patyczkiem higienicznym na papierze MONDI 90g

 

hcql.jpg

 

2. Kleksy powstałe z rozmazania 2 kropel atramentu na papierze Clairefontaine o gramaturze 210 g 

 

kf2o.jpg

3. Ślady pozostawione patyczkiem higienicznym na papierowym ręczniku (kolejność jak wyżej, ze względu na brak miejsca nie opisałem próbek)

 

5o2m.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ann i Akszugor - aż z ciekawości zaznaczę te numery w Lotto ;)

 

Co do mojego rankingu - dookreśli się po zrecenzowaniu próbek, ale wstępnie wygląda tak (od miejsca pierwszego do ostatniego): 24, 5, 3, 18, 13, 22, 23, 8, 7, 27, 9, 15, 17 (10 z nich to numery, które padną w najbliższym losowaniu Multi Multi. Tylko ja wiem, które :ph34r:  )

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akszugor, te nasze wytypowane atramenty trochę wyglądają, jakbyśmy się numerami lotto wymieniali :D a może trzeba było machnąć jeden...?

 

Fakt Aniu, wybraliśmy po 6 cyfr :D

Ale jak mawia mój kolega (wielbiący matematykę) w Lotto jest możliwość by padły cyfry: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - dlaczego nikt ich nie skreśla? :P

 

Natomiast Zasysacz wytypował 13 cyfr. Gdyby trzy z nich odrzucić, można typować 10-tkę w Keno (dostępne również w Lotto).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam jeszcze  skan pisma na papierze OXFORD. Wszystkie atramenty - oprócz Simplisties Violet - zrecenzowałem Pilotem 78G ze stalówką B. Przez najbliższe pięć dni wrzucę poozostałe pięć recenzji, ale zestawienie zamieszczam już dzisiaj.

 

Jeden obrazek:

 

mzpb.jpg

 

Powiększenie:

 

1rie.jpg

a6oo.jpg

ylmg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...