Skocz do zawartości

Zakup pióra


Polecane posty

Po dłuższej przerwie wracam do zakupów.

 

Czego szukam:

1) wół roboczy do 150 pln - kreska grubości min. Faber-Castell Basic, średniej lub ciężkiej wagi (ale nie łykające atramentu wiadrami jak Baoer Air Force One)

2) pióro z duszą do 150pln

 

Ad 1) Sheaffer VFM, Lamy Safari 17, Faber-Castell Basic Carbon Black/ Matted Metal

Ad 2) jakieś polecane modele i gdzie szukać poza alledrogo?

 

Z góry dziekuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Faber Castell Ambition Black, Pilot Metropolitan, Pilot Prera

Ad. 2 Faber Castell Ambition Pearwood - da się ustrzelić na eBayu do 150 PLN, starsze modele Sheafferów (też powinieneś trafić na eZatoce ładne sztuki do 150 PLN) albo Ebersharp Skyline / Symphony - kilkudziesięcioletni ale wciąż żwawy dziadek. Może napisz, jaka estetyka jest ci najbliższa, żeby pomóc nam w sugestiach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

visvamitra - jeśli trafię Pearwooda w takiej cenie to piwo dla Ciebie (nawet przez głowę mi nie przeszło żeby sprawdzić).

 

FC Ambition Black -  tylko używane? Na amazon.com stoi po 70USD :/ a czemu nie Basic?

Nad Pilotem MR się zastanawiałem, ale jednak chyba nie.

Pilot Prera - o tototo ładne jest :P

Eversharp Symphony - wskakuje z automatu na listę - podobywuje mi się.

 

Estetyka - ala Baoer Air Force Łan lub właśnie FC Pearwood. Lubię też pióra matowe - metal, skóra, czarne gumowate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black poszedł ostatnio na alledrogo za 90 PLN. Na eZatoce poszedł na przykład za ok. 80 PLN.

 

Co do piór z duszą popatrz na tę aukcję. Fajny Sheaffer, może być w rozsądnej cenie.

 

Można wypróbować taki wynalazek :)

 

Co do Pearwood, da się. Mnie jakiś czas temu przemknął koło nas a poszedł za 128 chyba. Często się nie zdarza, ale raz na jakiś czas przemknie :)

 

Warto rzucić okiem na to PLatinum, tego Sheaffera

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...