Skocz do zawartości

Nowy Urban


Hann

Polecane posty

Do sklepu mam 2 minuty drogi i miałem po drodze ze szkoły :). Zdążyłem już zalać i zaskrobać 2 kartki A4, jest ciężkie, ale to dobrze :D.

Edit bo zapomne... W sklepie trafiłem na starszego pana, który szukał Pelikana albo Watermana, niestety się zawiódł i chwile ze mną dyskutował jak widział, że wynosze pióro :D.

Edytowano przez Hann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pan_Q w Ciechocinku? chyba w odwiedziny u babuni, na pensjonariusza się jeszcze dłuuuugo nie będzie nadawać ;) Urbany mam dwa, hebanowy i czarno-czarny, cenię, lubię i szanuję, nie kapryszą i wagowo odpowiednie :) toteż gratuluję zakupu i wyboru i cieszy mnie, że kolejna osoba będzie z Urbana zadowolona.

61wr.jpg
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam. Żałuje tylko, że w moim mieście nie ma innych marek oprócz Parkerów jednak nie rozumiem tej nagonki na firme. Vector jest made in UK a ten Urban... Nie mam pojęcia. Vectorem pisze się o dziwo lepiej mimo, że tańszy.

Za dwa tygodnie Urban zacznie ci przeciekać albo zrobi się nieszczelny to zrozumiesz nagonkę :P

nie żebym Ci tego życzył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę wszyscy od czegoś drogiego zaczynają.. Hmm ten Vector był moim pierwszym "prawdziwym" piórem, mam je już 8 lat i wtedy kosztowało mnie około 45 zł. Majątek jak na tamten wiek :)

pierwsze były plastikowe z papierniczego na osiedlu, żaden nie przeżył do dzisiaj, potem faktycznie dwa Vectory... ale los jaki im zgotowałam... jak ja mogłam ten piórnik zostawić w sali... do dzisiaj mnie szlag trafia, jak sobie przypomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tych czasach gdy istniała 7 i 8 klasa, IMHO lepiej niż teraźniejsze gimnazja mimo, że tego nie widziałem to na pewno nie było takiej wylęgarni głupoty... Na pewno Parker był symbolem elegancji, z resztą jak każde pióro, ale wiadomo gdy coś ma markowy znaczek jakoś tak lepiej :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...