Skocz do zawartości

Cześć. Może ktoś się skusi?


milonga

Polecane posty

Cześć, jestem początkową maniaczką piór, laikiem rzekłabym :) Posiadam bowiem Lamy Nexx, Parkera Frontier, Pilota Plumixa do kaligrafii. 

 

Od dziś również Watermana (nie wiem jakiego), ale! Głównym powodem dla którego piszę jest chęć wymiany stalówki F na grubo piszącą (nie wiem czy u Watermana istnieje stalówka B, ale o tę grubość chodzi). Jako że nie mogę założyć tematu - piszę tutaj.

Może ktoś skusi się i wymieni ze mną? Stalówka nowa, napisałam nią parę wyrazów, aby sprawdzić grubość. No i nie jest dla mnie najlepsza, potrzebuję grubej. 

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak z Watermanem jest konkretnie, nie wiem też, jak z tym modelem, ale gdzieś spotkałem się z informacją, że wielu producentów w trybie serwisowym, do iluś dni od zakupu wymienia nieodpłatnie stalówkę na inny rozmiar, pod warunkiem, że ten oczekiwany jest w ofercie dla danego modelu oczywiście. Najlepiej dopytać w miejscu zakupu lub napisać bezpośrednio do Watermana.

 

Na stronie Watermana znalazłem coś takiego:

 

 

Nib exchange service
Will you exchange for free my nib if I wish another nib size?
We do offer a nib exchange service. Please return your existing nib and indicate the size of the nib you require. If you need a nib size other than fine or medium, please contact us beforehand for availability.
If the nib we receive is in perfect condition and if the new required nib belongs to the same model we will carry out the nib exchange free of charge. We do recommend that you return the complete pen in order to protect the nib during transit.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak z Watermanem jest konkretnie, nie wiem też, jak z tym modelem, ale gdzieś spotkałem się z informacją, że wielu producentów w trybie serwisowym, do iluś dni od zakupu wymienia nieodpłatnie stalówkę na inny rozmiar, pod warunkiem, że ten oczekiwany jest w ofercie dla danego modelu oczywiście. Najlepiej dopytać w miejscu zakupu lub napisać bezpośrednio do Watermana.

 

Na stronie Watermana znalazłem coś takiego:

Dzięki, mail do sklepu Watermana już poszedł, może uda się coś z tym jeszcze zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :)

 

eMka w tymże Watermanie jest już soczystym mazakiem, gdyby Ci się nie udało z B, to spróbuj M, raczej tragedii nie będzie ;) a ja specjalnie szukałam takiego z eFką, żeby pisało przyzwoicie i trochę mi to zajęło.

 

od biedy 35 zł + przesyłka i M się znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :)

 

eMka w tymże Watermanie jest już soczystym mazakiem, gdyby Ci się nie udało z B, to spróbuj M, raczej tragedii nie będzie ;) a ja specjalnie szukałam takiego z eFką, żeby pisało przyzwoicie i trochę mi to zajęło.

 

od biedy 35 zł + przesyłka i M się znajdzie.

Ann, a gdzie znalazłaś?

Na allegro tylko F, widzę że z innymi stalówkami problem jest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...