Skocz do zawartości

Pierwsze pióro


Cookie

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję wiecznego pióra, w okolicach do 250zł. Wiem, że za taką cenę nie kupię niczego doskonałego, ale to będzie moje pierwsze "poważne" pióro. Szukam pióra dobrego, najlepiej na naboje, z dość cienką stalówką. Pióra będę używać na co dzień, do szkolnych notatek.

Dodam, iż jestem kobietą z tendencją do pisania "krzywo" :)

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scheaffer Prelude i Gift 100, Lamy: Studio, CP1, Linea; Faber Castel Ambition, Tombow Object, Parker Sonnet, Pelikan Pura, Pilot Pera, Diplomat Esteem, Traveller, Travelino.

 

Lamy i Parker mają swoje firmowe naboje innych rozmiarów jak international

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony prawda to a z drugiej szkoda by mi było go ze sobą nosić i obijać w torbie. Za 250 to już się można za fajnym vintage rozejrzeć ale to samo - czy to takie na codzień pióro...

Pióra są po to żeby je używać. Nie miałbym oporów przed noszeniem w plecaku nawet gdyby to był współczesny Montblanc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióra są po to żeby je używać. Nie miałbym oporów przed noszeniem w plecaku nawet gdyby to był współczesny Montblanc :)

 

W rzeczy samej, prawda,... czy ktoś teraz kupujący pióra vintage, czasem nie ceni tego, że ktoś je używał, że ma lekkie ślady "życia" którego było udziałem… 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś teraz kupujący pióra vintage, czasem nie ceni tego, że ktoś je używał, że ma lekkie ślady "życia" którego było udziałem… 

Dla mnie ślady użytkowania na dawnych piórach nie są niczym specjalnym, na pewno nie czymś, co cenię.

 

Co do Experta - owszem, za 250 zł można go spokojnie kupić, jednak moim zdaniem to raczej męskie pióro, do kobiecej dłoni zdecydowanie bardziej pasuje mi Hemisphere.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...