Skocz do zawartości

Pióra Regal


Polecane posty

Witam,

 

Chciałbym spytać o pióra Regal, wiem że kilka osób nabyło drogą kupna i pisze tymi piórami. Chciałbym spytać o dwa kokretne modele, czy ktoś może używał tych piór i jakie ma wrażenia, czy jest jakiś atrament który nie jest kompatybilny ;)  z tymi piórami?

 

- Regal British Museum

- Regal Hadrian

 

planuje zakup "jakiegoś" pióra tej firmy. Liczę na jakieś wrażenia użytkowników dotyczące tych modeli lub sugestie dotyczące innych modeli.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jedno pióro tej firmy - Regal Ritz lub coś podobnego. Pisał bardzo dobrze, ale po jakimś czasie zrobił mi się za cieńki do majej ręki. Stalówki IPG ale te z wysokiej półki piszące wyśmienicie. Zresztą Regal bardzo się chlubił tymi stalówkami. Nie wiem jak jest w wyższych modelach, ale jakość tych piór jest rewelacyjna. To tajwańskie pióra (chyba).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jedno pióro tej firmy - Regal Ritz lub coś podobnego. Pisał bardzo dobrze, ale po jakimś czasie zrobił mi się za cieńki do majej ręki. Stalówki IPG ale te z wysokiej półki piszące wyśmienicie. Zresztą Regal bardzo się chlubił tymi stalówkami. Nie wiem jak jest w wyższych modelach, ale jakość tych piór jest rewelacyjna. To tajwańskie pióra (chyba).

 

Dzięki za informację.

 

Liczyłem na gorącą dyskusję, masę dobrych rad oraz doświadczeń w temacie Regal  :D ale kupię coś w ciemno może nawet dwa  ;) i stanę się forumowym "ekspertem - użytkownikiem" od Regali  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...