Skocz do zawartości

Siedmiu wspaniałych


Rittel

Polecane posty

A ja proponuje nazwę Polską :) mamy ładne słowa, więc je stosujmy, jeśli to możliwe :)

 

Co do tego koloru - musiałbym zobaczyć go na kartce, ale Chaber i zaproponowany przez twórcę Hiacynt mogą go trafnie oddawać :)

 

Pójdźmy w nazwy poetyckie i dajmy na przykład "pąki nieba", ale to chyba zbyt górnolotne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sądzę że nie omieszkam skorzystać z pomocy;)

Próbowałem robić zdjęcia, ale nie oddawały one niestety koloru, dzisiaj postaram się wrzucic skany, co mam nadzieję o wiele lepiej odda kolory.

Dzisiaj też przyszły do mnie buteleczki, nie wiem tylko czy otwierać w domu czy w pracy jeszcze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie? A międzynarodowa kariera?

 

Niebieski irys, Arktyka,, Niebieski-Niebieski, Niebieska noc, Mazurskie (albo inne) niebo, Niebieski pies (lub kot), Serenada,  Och, jeszcze pomyślę.

Iroshizuku jakoś nie sili się na angielskie nazwy. I chyba nie wychodzą na tym źle. J' Herbin chyba też. Po angielsku mają wszyscy, po polsku nie ma nikt. A angielskie tłumaczenie zawsze można dopisać pod spodem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dzisiaj opublikuję skany to nad nazwami się jeszcze spojrzy, ale generalnie fajne pomysły lecą i jestem generalnie póki co za nazwami polskimi lub po łacinie ;)

 

Tutaj jest link do zdjęcia słoiczka, który zamierzam wykorzystywać jako kałamarz.

https://docs.google.com/document/d/1wMIf6Xa32FyYRvkChFuqWEnNYFAuOmpUVqBkZgIhbC4/pub

 

Największe jego plusy to 26 mm wewnętrznej średnicy otworu i przysadzista forma, no i 60 ml pojemności ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...