Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P1020854_zpstzgp8bzj.jpg

 

 

@Mateusz21 - to Sheaffer Admiral Balance ca 1939. System napełniania Vacuum Filler.  Odrestaurował go Larry Van Dyke, który na eBy'u zawsze wystawia trochę fajnych Sheafferów. Stalówka XF pisze super cieniutko. Ta kartka to tylko tło, akurat napisy zrobione są atramentem PR i piórem FC Basic, ale jak robiłem zdjęcia to tylko to miałem pod ręką. Rzeczony Sheaffer staruszek strasznie mi się spodobał i nie mogłem się oprzeć.

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój ukochany FC Black Leather jakoś się zawiesił. Najpierw to był pusty nabój, wymieniłam na nowy i zawsze od razu startował bez problemów, a teraz nie mogłam go rozpisać. Po przepłukaniu wreszcie ruszył, ale kolorek jakiś taki trupi, jakby przepływ był słaby. A było tylko kilka dni przerwy w pisaniu:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pisałem dzisiaj mnóstwem piór,nawet takimi o których istnieniu do tej pory nie miałem pojęcia,że istnieją.Dziękuję Empi za spotkanie.Jestem pod wielkim wrażeniem twojej kolekcji jest cudowna.

Edytowano przez Mavok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mavok z tym mnóstwem to przesada, doliczylem się jakiś 28 (reszta byla bez atramentu) :D (po południu przybyły 2 nowe) ;)

To co ja mam w piornikach blednie przy tym co mają inni forumowicze :). Koniecznie wpadnij do kina Kosmos, tam dopiero jest piórowy KOSMOS :)

Ja również dziękuję za spotkanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mavok z tym mnóstwem to przesada, doliczylem się jakiś 28 (reszta byla bez atramentu) :D (po południu przybyły 2 nowe) ;)

To co ja mam w piornikach blednie przy tym co mają inni forumowicze :). Koniecznie wpadnij do kina Kosmos, tam dopiero jest piórowy KOSMOS :)

Ja również dziękuję za spotkanie. :)

 

28 piór którymi pisałem to jest 4 razy więcej piór niż posiadam więc dla mnie jest to mnóstwo  :D.W kosmosie będę na pewno.Zdzwonimy się  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...