Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Popisałem sobie dzisiaj z rana moim czarnym  Vectorem. A później napełniłem nowego srebrnego Pilota MR po raz pierwszy, przyszedł do mnie  na początku tygodnia, a nawet go nie wyjąłem jeszcze z pudełka.

 

I tak, piórko za taką kasę fenomenalne. I bardzo fajne jest, że w wersji europejskiej można korzystać z nabojów international, skorzystałem z posiadanego chińskiego tłoczka i jest impreza. :)

 

W porównaniu do Vectora czuć, że stalówka lepszej jakości, bardziej gładko się prowadzi.

Ale, Vector nie jest znowu taki ostatni i jako, że jest sporo tańszy myślę, że to bardzo dobre narzędzie do pisania za swoją cenę. Na Vectorze  nie ma co psów wieszać, bo jako podstawowe, tanie pióro do orania jest bardzo ok. :) Robi co ma robić i można na nim polegać. Nie zasycha, nie wylewa, zawsze jak potrzebuję to startuje od pierwszej kreski. Ale jeżeli ktoś jest fanem linii o grubości E/F to może rzeczywiście to nie dla niego. Noszę go do biura i jak zaginie albo go zniszczę to się nie rozpłaczę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przestać używać Caplessa ze stubem. Co zrobić? To może przekształcić się  w nawyk. Co z innymi piórami? Może powinienem narzucić sobie twardy reżim -- pięć minut dziennie dla innego pióra. Lubię je, ale nie lubie sobie narzucać. Jak żyć?  :huh:

Edytowano przez tsyrawe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przestać używać Caplessa ze stubem. Co zrobić? To może przekształcić się  w nawyk. Co z innymi piórami? Może powinienem narzucić sobie twardy reżim -- pięć minut dziennie dla innego pióra. Lubię je, ale nie lubie sobie narzucać. Jak żyć?  :huh:

 

Z fabrycznym stubem, czy stalówka zeszlifowana ze standardowych? W Engeice stubów jeszcze nie mają :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...