Skocz do zawartości

Gdzie dobre atramenty wysyłkowo w PL


Gość

Polecane posty

  • 5 years later...
2 minutes ago, MarcinEck said:

Wszystkie wskazane powyżej firmy działają nadal..,. Jest jeszcze KWZ Ink...

KWZ ink kończy sprzedaż detaliczną. Tak mi powiedzała Pani od nich w mailu. Planują poszerzyć współpracę ze sklepami i nie będą już wysyłać pojedyńczo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, XNICKIEES napisał:

KWZ ink kończy sprzedaż detaliczną. Tak mi powiedzała Pani od nich w mailu. Planują poszerzyć współpracę ze sklepami i nie będą już wysyłać pojedyńczo. 

Szkoda tylko, że przez to będzie drożej. Na F-Pen mają o 9 zł drożej flaszeczkę niż KWZ miało bezpośrednio. A to już spora różnica.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, mario_79 said:

Szkoda tylko, że przez to będzie drożej. Na F-Pen mają o 9 zł drożej flaszeczkę niż KWZ miało bezpośrednio. A to już spora różnica.

 

Niestety, ale to już nie będzie ten sam atrament. Robiony z taką uwagą, tylko zrobiony nie na jakość a na ilość. Idzie to w złą stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się nie zgodzę. Znam Konrada osobiście (jak i wielu innych forumowiczów) i nie obawiałbym się spadku jakości. KWZI wciąż pozostaje manufakturą. Na miejscu producenta również szukałbym możliwości sprzedaży przez dystrybutorów a nie pojedynczych sztuk do odbiorcy końcowego. Pozwala to ograniczyć nakłady czasowe i logistyczne a skupić się na sednie swojej pracy. Miejcie na uwadze, że dystrybutor też musi zarobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Vermis said:

Jak ktoś wie co robi, to nie ma znaczenia, czy jest to 1l czy 10000l. Kwestia sprzętu i logistyki.
Oglądał ktoś Breaking Bad? Meta z wielkiego laboratorium była gorsza niż ta z campera? :D

Może i coś w tym jest. Kibicuję KWZ ink bo atrament, który posiadam tzn. Liquid Words jest na tyle wyjątkowy, że nauczyciele u mnie w gimnazjum pytali się co to za atrament? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, visvamitra napisał:

<ciach>  Miejcie na uwadze, że dystrybutor też musi zarobić.

No ale jak bezpośrednio u nich z wysyłką jednej sztuki zapłacę mniej niż w sklepie internetowym bez wysyłki, to się robi różnica. Sorry na kasie osobiście nie śpię :cry:

Edytowano przez mario_79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

visvamitra to oczywiste. Ale tu nie mówię o rozwiązaniu, bo takich może być sporo, a tylko o skutkach jakie my, przeciętni pióromaniacy, odniesiemy. Osobiście odkładam własnie kasę aby nabyć kilka "flaszek" od KWZink bo cenię sobie polski biznes, i jak mogę to wspieram  czyt. kupuję produkty. 

A dla mnie 30 zł  prosto od producenta a 39 zł na F-pen za standardowy 60 ml. atrament, to jest zbyt wysoka marża, bo na pewno hurtem kupują taniej ;)  i to jest to co odczujemy ;)

 

Edytowano przez mario_79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mario_79 napisał:

visvamitra to oczywiste. Ale tu nie mówię o rozwiązaniu, bo takich może być sporo, a tylko o skutkach jakie my, przeciętni pióromaniacy, odniesiemy. Osobiście odkładam własnie kasę aby nabyć kilka "flaszek" od KWZink bo cenię sobie polski biznes, i jak mogę to wspieram  czyt. kupuję produkty. 

A dla mnie 30 zł  prosto od producenta a 39 zł na F-pen za standardowy 60 ml. atrament, to jest zbyt wysoka marża, bo na pewno hurtem kupują taniej ;)  i to jest to co odczujemy ;)

 

Na miejscu KWZ Ink zrobiłbym tak samo. Produkcja atramentów to nie jest wolontariat, a nowa cena jest po prostu normalna. Nikt Ci krzywdy nie robi. Wcześniej była produkcja hobbystyczna, teraz robi się regularna.
Ja np. kiedyś hodowałem modliszki i jak się rozmnożyły, to sprzedawałem bardzo tanio. Gdybym miał profesjonalną hodowlę, to bym kasował więcej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mario_79 napisał:

No dobra i tak się nie zrozumiemy, KZW nie zarobi więcej tylko pośrednik tak przy okazji a my musimy więcej płacić

Oczywiście, że zarobi więcej, bo sprzeda więcej. Przecież teraz jak to ma ręce i nogi, to w końcu będzie to atrament dostępny dla niewtajemniczonych, a nie - dla osób które wiedzą gdzie napisać przez jakieś formularze/profile fb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...