Skocz do zawartości

Pan_Q i Zestaw Zagłady


Pan_Q

Polecane posty

Historia Świata bogata jest w przykłady różnego rodzaju zestawów  służących wyniszczaniu, mordowaniu, anihilacji itp.  

Żeby nie być gołosownym kilka przykładów:

- Little Boy i Enola Gay

- Sir Rzeźnik Harris i 13 lutego

- US Air Force i napalm

...

lecz czegoś takiego jeszcze nie było. 

 

To co zobaczycie poniżej, jest tak drastyczne, że osoby poniżej 30-tego roku życia lub o zaburzonej osobowości, rozchwiane emocjonalnie bądź też mieszkające w ekologicznych województwach takich jak: warmińsko-mazurskie, podlaskie proszone są o zastosowanie szczególnych środków bezpieczeństwa w postaci: wygaszenia ekranu, natychmiastowego odłączenia zasilania lub w ostateczności zamknięcia oczu.

 

Uwaga: zaczynamy.

 

pr7m.jpg

 

53y8.jpg

 

3avj.jpg

 

ewr1.jpg

 

7xfb.jpg

 

j9e1.jpg

 

No to teraz pozostaje mi jedynie życzyć wszystkim miłych koszmarów i dobrej nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrywał Cię, Krzysiu, ten klient? masz traumę do dziś? 

mam nadzieję, że kupował zestaw dla Swojej Pani tudzież dla córuni na komunię, inaczej to tak... ten kolor jest w tej trzeciej kategorii ;)

 

Nie podrywał, choć nigdy nic nie wiadomo (zwłaszcza z pszczołami)...traumę to ja mam od rana, kiedy mi niespodziewanie zamknęli Lidla...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedactwo, kupić Ci coś? mam prawie pod blokiem <głaszcze i pociesza>

 

Ehhhhh...łatwo nie jest...

 

A co mogłabyś mi kupić, jakieś propozycje? Szkoda, że ten ekskluzywny zestaw do kaligrafii jeszcze jest niedostępny...

 

PS: Jak zamierzasz dostarczyć mi zakupy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia Świata bogata jest w przykłady różnego rodzaju zestawów  służących wyniszczaniu, mordowaniu, anihilacji itp.  

Żeby nie być gołosownym kilka przykładów:

- Little Boy i Enola Gay

- Sir Rzeźnik Harris i 13 lutego

- US Air Force i napalm

...

lecz czegoś takiego jeszcze nie było. 

 

To co zobaczycie poniżej, jest tak drastyczne, że osoby poniżej 30-tego roku życia lub o zaburzonej osobowości, rozchwiane emocjonalnie bądź też mieszkające w ekologicznych województwach takich jak: warmińsko-mazurskie, podlaskie proszone są o zastosowanie szczególnych środków bezpieczeństwa w postaci: wygaszenia ekranu, natychmiastowego odłączenia zasilania lub w ostateczności zamknięcia oczu.

 

Uwaga: zaczynamy.

 

pr7m.jpg

 

53y8.jpg

 

3avj.jpg

 

ewr1.jpg

 

7xfb.jpg

 

j9e1.jpg

 

No to teraz pozostaje mi jedynie życzyć wszystkim miłych koszmarów i dobrej nocy.

 

AAAAaaaargh! Oślepłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh...łatwo nie jest...

 

A co mogłabyś mi kupić, jakieś propozycje? Szkoda, że ten ekskluzywny zestaw do kaligrafii jeszcze jest niedostępny...

 

PS: Jak zamierzasz dostarczyć mi zakupy?

mam gdzie nocować w stolicy, przejadę się tam przy okazji i dostaniesz nachosy o smaku chili :) i czekoladę jakąś dobrą (jak już przywrócą gorzką z kawałkami malin i pomarańczy i czarnych porzeczek, ileż można czekać  :angry:  ) i pieczywko i bagietkę czosnkową :) i rureczki waflowe z czekoladą i przecier pomidorowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gdzie nocować w stolicy, przejadę się tam przy okazji i dostaniesz nachosy o smaku chili :) i czekoladę jakąś dobrą (jak już przywrócą gorzką z kawałkami malin i pomarańczy i czarnych porzeczek, ileż można czekać  :angry:  ) i pieczywko i bagietkę czosnkową :) i rureczki waflowe z czekoladą i przecier pomidorowy.

 

MOTHER OF GOD! Tyle dobroci w jednym poście jeszcze nigdy nie otrzymałem, od dziś jesteś moim Lidl'owym GURU!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...