Skocz do zawartości

Montblanc Honoré de Balzac Dandy Turquoise


Ender

Polecane posty

Fajny kolorek, szkoda, że w tak małej (ale ładnej) buteleczce.

Buteleczka malutka, choć prawda jest taka, że inne limity od MB są w jeszcze mniejszych (np. Alfred Hichcock, Diamond Blue - 30ml) ale ich kształt i wykonanie są jeszcze ładniejsze,…  :wub:  oczywiście to sprawa gustu, a o nim się nie dyskutuje (chociaż złośliwcy mówią, że sie go ma lub nie… ;))

 

Mam jeszcze do wszystkich pytanie, skąd można wziąć formularze do oceny atramentów jeśli jeszcze nie mogę ich pobrać z forumowej biblioteki?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :). Kolor zdaje się być turkusem z przewagą niebieskiego. Bardzo ładne opakowanie i etykieta. 

Kolor jest  jak na turkus bardzo przyjemny, nie skanuje tekstu tylko fotografuje i delikatne przekłamania mogą się pojawić, u mnie na monitorze wygląda naprawdę bardzo podobnie do kartki, natomiast inną sprawą pozostaje fakt, iż większa różnica niż widoczna jest pomiędzy rhodią a ekranem, pojawia się jak piszę na papierze xero HP lub kodaka...

Papiery rożnie oddają ten sam kolor...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Akszugor, dziękuję pięknie, zadziałało bez zarzutu :D  Następne testy popełnię już na standardzie przynajmniej jakimś, a nie tak z pustego, czyli z głowy... ;)

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zainspirowany kupiłem i używam od krótkiego czasu. Zaskakująco piękny kolor, nowoczesny i vintage zarazem. Fantastycznie cieniuje. Świetny to grubszych stalówek i fleksujących.

 

Podobnie zaskoczyły mnie inne limity MB...

 

zacząłem od Hitchcocka, ale to akurat było dla mnie bezdyskusyjne,… po prostu takie czerwienie uwielbiam :D

następnie Diamond Blue, nie zastanawiałem się zbyt długo… i jak do tej pory to najfajniejszy niebieski jaki mam, a mam ich trochę… 

Dandy Turquoise tu zaczęły się schody i podchodzenie jak do jeża… ale to jedyny turkus, który ma to "coś" czyli nie jest po prostu turkusem, cieszę się tsyrawe, że Ci się spodobał bo mnie także...

no i najdłużej podchody robiłem do Collodiego i ten absolutnie mnie zachwycił ale dopiero jak nim trochę popisałem,… jak cała strona jest nim zapisana to aż miło popatrzeć... :wub:

 

i tak w poszukiwaniu lepszego, które jak powszechnie wiadomo jest wrogiem dobrego, dziś znowu trzy buteleczki nowych kolorów przywlokłem do domu...

 

ale o tym w dziale "jaki atrament dziś…"  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...