Skocz do zawartości

Stacjonarne sklepy z piórami padają jak muchy


Polecane posty

Ja dziś byłem w sklepie papierniczym w naszej Galerii Olimp, tam trzymają się nieźle, Piloty różnorakie ostatnio przyszły i podobno jest zainteresowanie, tylko narzekają, że nie mają żadnego Sheaffera do demonstrowania jak pisze :D

Ps. Czyli nie mogą użyć tych z wystawy ponoć.

Opylę im swojego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Excellent Office - ceny zabijają. Pilot Prera kosztuje tam 220 PLN, Iroshizuku 165 PLN. Jestem ciekawy, czy Pilot im "schodzi".

Taka cena atramentów Pilota obowiązuje w PL. Zobacz w innych sklepach.  Te ceny to prosty przykład na rozdźwięk pomiędzy cenami detalicznymi w sklepach stacjonarnych a możliwościami zakupu poprzez sieć i oczekiwaniami klientów. Tylko niewielu chce zrozumieć, że nie da się utrzymac sklepu stacjonarnego w cenach sklepów sieciowych. Tego Pilota jak kupisz za 70-80 zł na zatoce i potraktują go cłem i vatem, to cena też przestanie być bardzo korzystna.

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to doskonale rozumiem, ale nawet gdybym darzył właściciela sklepu stacjonarnego sympatią, zastanowiłbym się dwa razy przed płaceniem za produkt ceny dwukrotnie wyższej niż w sklepie internetowym :) Co więcej Prerę akurat bardzo łatwo kupić bez ryzyka cła i VAT w europejskich sklepach albo u "zaufanych" sprzedawców za jakieś 120 PLN z przesyłką. Cieszę się, że nie prowadzę stacjonarnego sklepu z piórami, bo miałbym chyba problemy ze snem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...