Skocz do zawartości

Prośba o identyfikację i wycenę DIPLOMAT


Polecane posty

zestaw to Diplomat Excellence, czy jest to A czy B to już nie powiem, trzeba by po wymiarach sprawdzić, poza tym zwracam uwagę, że jest to zestaw z ich starym logo. samo pudełko nowe to koszt ponad 300 zł, pióro i długopis kupowane osobno (nowe) to jakieś mniej więcej 1000 zł.

na szybko nic więcej nie udało mi się znaleźć, ale nie będę też wyceniać, na tym się nie znam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Pióro było nieużywane. Dosłownie raz je napełniłem, żeby zobaczyć jak się nim pisze i stwierdziłem, że pisanie piórem jest zdecydowanie nie dla mnie ;) Chętnie je sprzedam, dlatego chcę znać wartość. Rozumiem, że stalówka jest platerowana złotem? 

 

@Ann: Jakie potrzebowałabyś wymiary, żeby sprawdzić czy jest to A czy B?

Edytowano przez anesthetized
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w katalogu Diplomata pióro wieczne i kulkowe,

http://www.diplomat-pen.de/fileadmin/documents/2014_DIPLOMAT_FH_Katalog.pdf

 

7. strona, długość, średnica i waga rozmiarów A i B są podane, B to taka wersja slim powiedzmy ;)

 

na kolejnej ósmej stronie, wg opisu tej nowej wersji stalówka jest dwukolorowa, złota, 14 karatowa, albo całkiem stalowa.

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne do wycenienia bez próby sprzedaży. Teoretycznie nowy zestaw to koszt od około 800 zł. do ponad 1000. Teoretycznie, bo to typowy zestaw na prezent, a jakiekolwiek użycie takiego zestawu mocno osłabia jego walor jako prezentu. Nie sądzę, żeby dało się go sprzedać za ceną zbliżoną do tej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...