Skocz do zawartości

Robótki ręczne


kebabożerca

Polecane posty

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Delikatna linia, taki kolor szary jak znaczek "watermark" na zdjęciach w galeriach internetowych.

A co do zamknięcia to widziałem fajny patent.

Na okładce był przyszty duży guzik (wielkości 5 zł, a może i ciut większy, czterodziurkowy), a z tylnej okładki wychodziła gumka-pętla, którą zamykało się notes z przodu, zakładając pętlę na ów guzik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy wynalazek: notes A6 obity skórą dziewicy. Ma podwójną wstążkę zrobioną z jedynych ocalałych włosów Tutenchamona a papier robili buddyjscy mnisi z klasztoru Pijanego Węża w Szanghaju. Rogi były zaokrąglane przy pomocy shirukenów przez mistrza ninja Ubijamę z Kioto. Miodzio!

DSC_8694.JPG

DSC_8690.JPG
DSC_8693.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy wynalazek: notes A6 obity skórą dziewicy. Ma podwójną wstążkę zrobioną z jedynych ocalałych włosów Tutenchamona a papier robili buddyjscy mnisi z klasztoru Pijanego Węża w Szanghaju. Rogi były zaokrąglane przy pomocy shirukenów przez mistrza ninja Ubijamę z Kioto. Miodzio!

od dziś masz ksywę Szurik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby mi się taki kajet z adekwatną tabelką, do zapisywania wołań. ale jak sobie pomyślę, ile bym musiał przepisać, to mnie się przechodzi ochota i chyba zostanę przy gratisach z makulatury, które swego czasu dostawałem z rachunkami za komórę.

Ja wołania spisuję na koszulkach ale ostatnio przydałby mnie się jakiś kajet, gdzie bym wszystko trzymał. Zrobię se taki w wikend :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulki, koszulkami, a jak kto chce wszystkie czasy jakie masz dla tetenala ultrafin plus, to nie szukasz po koszulkach, tylko skanujesz adekwatne strony i wysyłasz gołębiem pocztowym. proste i genialne.

 

 

mam też taki sam kajecik dla powiększeń, co już nie ma takiego sensu jak przy filmach, ale zawsze mam jakiś ogląd sytuacji pod powiększalnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...