Skocz do zawartości

Dzień Dobry Wieczór wszystkim...


Ender

Polecane posty

witaj i dobry wieczór :) przedstaw kolekcję

Obecna kolekcja (jeśli takiego zwrotu można przy tej ilości użyć...) to Pelikan M200 (F) z czasów liceum,... MB Chopin z wymienioną stalówką na OM, Sheaffer G100 (F), Watermany - elegance czarna laka ST z M-ką oraz exception czarna laka ST (M-ka), MB Frantz Kafka (M-ka) i nowy nabytek MB Alfred Hitchcock w wymianie stalówki z M na EF... 

A po drodze parę parkerów (dokładnie to 2),... w podstawówce chińczyków,... miałem ale utrzymać przy sobie nie potrafiłem,... teraz trochę lepiej mi to wychodzi... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Hitchocka bardzo lubie, jest to bardzo hmm, wymowne pióro, ma mnóstwo ciekawych nawiązań do twórczości tego zacnego reżysera  :thumbup:

Jest bardzo ciężkie i duże. Czy piszesz nim dosyć często? Możesz opowiedzieć o swoich wrażeniach, albo nawet napisać recenzję?

 

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Hitchocka bardzo lubie, jest to bardzo hmm, wymowne pióro, ma mnóstwo ciekawych nawiązań do twórczości tego zacnego reżysera  :thumbup:

Jest bardzo ciężkie i duże. Czy piszesz nim dosyć często? Możesz opowiedzieć o swoich wrażeniach, albo nawet napisać recenzję?

 

pozdrawiam

kupiłem niedawno z M-ką i niestety dość mocno podające atrament (aby nie pisać, że lejące...) po tygodniu poszło do regulacji a z niej prosto do wymiany stalówki na EF,... a to niestety tylko w Hamburgu, mija trzeci tydzień więc powinno być już bliżej niż dalej... :) Co do słów kilku z przyjemnością tylko niech wróci i tak z miesiąc wprawek pisarskich i coś będzie można bliżej napisać zwłaszcza w kontekście wagi, która może trochę dawać w kość przy dłuższym pisaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafka też jest git, bardzo mi się podoba kształt i kolor, lekko transparenty korpus. Próbowałem ją chwilkę i idealnie mi siedziało w ręce. I pisarz też przeze mnie lubiany.

Jak dasz radę to też opowiedz i o tym piórze ;)

 

zdjęcia musisz wstawić gdzieś w necie, siakis fotosik czy inny portal, a potem wcisnąć guzik 'Grafika' i wkleić linka ze zdjęciem

 

pozdr zwei!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cztery tygodnie…
minęły…
i nic…
cisza...

Czy MB zawsze tak długo stalówki wymienia?... :( 

W ramach pocieszania się, po krótkiej rozmowie z panią z MB Heritage 1912 z upuścikiem (bo rabatem tego nie nazwę) nabyłem… zatankowane w dzień święty,… to znaczy w Święto Niepodległości w MB diamond blue

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...