Skocz do zawartości

Inlaid do 100zł


DomeN

Polecane posty

Witam,

wspominałem o swoich poszukiwaniach w innym temacie, jednak za namową Thay'a założyłem nowy dla lepszej identyfikacji. Otóż szukam pióra ze stalówką typu "inlaid" w cenie oscylującej 100zł. Nie mam namyśli takich ofert na forum, tylko czy jest to możliwe do zdobycia ogólnie w takiej cenie.

Pozdrawiam, D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło, Koło, i jeszcze raz Koło. :lol: Swojego najtańszego inlaida kupiłem tam ponad 2 lata temu za 30 zł. W tym roku, ten sam model (Sheaffer 440), ale NOS, za 100 zł. Stalówka stalowa, pióro na naboje.

Na aukcji, ale zagranicznej, utrafiłem niecały miesiąc temu niebieskiego Sheaffera Imperial IV sporo poniżej stówy, ale bardzo do robienia. Akurat mam brakujące części i się robi. :D

Chińczycy produkują raczej stalówki triumph/conical, a nie inlaid...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już chińskie np. Wing Sung, jednak tak jak Alveryn zauważył, to nie jest do końca inlaid. Do Koła mam trochę daleko, jednak w ten weekend będzie w moim mieście giełda staroci, na którą zamierzam się wybrać. Ostatnią ominąłem przez własne lenistwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie możesz. Koło, po prostu Koło. :rolleyes:

A żeby coś bardziej praktycznego poradzić: po prostu śledź ebay. Tylko nie rzucaj się na Imperiale 330/440/550 po 300 zł. Co jakiś czas trafia się zwykły, "pospolity" Imperial IV za normalne, uczciwe 100-120 zł. W zeszłym miesiącu wystukałem w sumie trzy. Jak się trafi na naboje, to nawet nie będzie problemu z rozruchem. Tylko trzymaj kciuki, żeby kursy walut trochę znormalniały.

Tu masz potencjalny zakup do obserwowania:

http://www.ebay.pl/i...=item19caf5233e

(No tak, teraz go już wszyscy będą obserwować ;))

Ciekawa wersja stalówki - 18K. Zwykle jest 14K.

Ja już w tym roku nie licytuję - spłukałem się na PFM V. Pozostało czekać... ;)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...