Skocz do zawartości

Pióro wieczne dla wychowawczyni na dzień nauczyciela.


Cement

Polecane posty

Osobiście obstawiam jednak Faber-Castell basic/loom, ale nieco inna wersja. Wczoraj, dzięki uprzejmości pani Kasi z „Twojego Pióra” miałem okazję zobaczyć i przymierzyć wersję srebrną, nieco skróconą w stosunku do pełnego basica i ze zmienionym klipsem (podobnym do modelu Ambition). Pióro jest lżejsze w porównaniu z moim carbonem i przez to wydaje mi się bardziej przyjazne dla kobiety. Jest też opcja w formie zestawu z ołówkiem automatycznym. Mocne strony takiego wyboru, to m.in. świetna stalówka, o której sporo dobrego powiedział @atuzi w swojej video-recenzji oraz fakt, że pasują naboje i tłoczki „international”. No i cena na poziomie 85 zł brutto, czyli w budżecie. :)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzujesz?

 

No tak - sprzedajesz Złotego Pilota MR i właśnie go polecasz, ale zwracam honor bo później Akszugor napisał tak jakby już go dostał więc widzę, że już go sprzedałeś także spoko. Ot tak rzuciło mi się w oczy ;) 

 

Nic takiego i tak warty w tej cenie jest polecenia.

 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mój drogi, bo to dobry wybór w opisanej sytuacji. Chwilę wcześniej, przed poleceniem, wpisałem w wątek sprzedaży informację, że transakcja jest w trakcie realizacji. Mogę zrozumieć, że oceniasz świat i ludzi według swoich standardów, ale to jeszcze nie powód, żeby imputować komuś nieczyste intencje. Czasem lepiej zastanowić się przed napisaniem wiadomości i cofnąć ręce od klawiatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mój drogi, bo to dobry wybór w opisanej sytuacji. Chwilę wcześniej, przed poleceniem, wpisałem w wątek sprzedaży informację, że transakcja jest w trakcie realizacji. Mogę zrozumieć, że oceniasz świat i ludzi według swoich standardów, ale to jeszcze nie powód, żeby imputować komuś nieczyste intencje. Czasem lepiej zastanowić się przed napisaniem wiadomości i cofnąć ręce od klawiatury.

 

Mój drogi. Nie napisałem nic obraźliwego ani złośliwego. Wytłumaczyłem Ci dokładnie o co chodzi post wyżej, zwracając Ci honor i tłumacząc dlaczego napisałem tak a nie inaczej z takimi informacjami jakie posiadałem wtedy. Ty najwyraźniej nie przyjmujesz do wiadomości tego co napisałem i wolisz napisać jak ja to oceniam świat. (Akurat staram się w tym temacie polecać pióra które już mam, używam i jestem z nich zadowolony.) Więc wytłumaczę Ci mój "okrutny" post jeszcze raz ;)

 

To że Krzysiek poleca firmę Sheaffer to logiczne, jest dystrybutorem i w ogóle to Krzysiek :)

 

Czytam dalej, widzę że polecasz złotego MR (pamiętałem, że go sprzedajesz) dość impulsywnie napisałem żartobliwego posta na temat autoreklamy bo akurat się tak złożyło, że polecaliście to co sprzedajecie post pod postem.

 

Później przeczytałem jak Akszugor napisał, jak to jest zadowolony z Twojego pióra. (wcześniej nie było żadnej informacji dotyczącej sprzedaży pióra)

 

Nie będę usuwał postu bo to nie wypada, więc zostawiłem.

 

Przeczytałeś rozzłościłem Cię no i widzisz spór o głupotę. :)

 

A co do samej autoreklamy - każdy na swój sposób będzie reklamował/polecał to co sam próbuje sprzedać i w żadnym wypadku nie chciałem aby miało to dla Ciebie wydźwięk negatywny. Ale jeżeli jesteś tak wrażliwy to Cię najmocniej przepraszam za bezpodstawne oskarżenie Cię o autoreklamę.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kastorr daj spokój, takie tłumaczenia, wyjasnienia itd rodzą tylko masę niepotrzebnych postów i pogłebiają kłótnie. Radzę miec trochę dystansu do siebie i różnych "docinek" nie odbierac jak co najmniej zniewagi honoru ;) Tutaj nie mamy wrogów i wątpię aby kastorr chciał złosliwie i z premedytacja zranić uczucia janykiela, trochę luzu ludzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kastorr daj spokój, takie tłumaczenia, wyjasnienia itd rodzą tylko masę niepotrzebnych postów i pogłebiają kłótnie. Radzę miec trochę dystansu do siebie i różnych "docinek" nie odbierac jak co najmniej zniewagi honoru ;) Tutaj nie mamy wrogów i wątpię aby kastorr chciał złosliwie i z premedytacja zranić uczucia janykiela, trochę luzu ludzie :)

 

Chciałem wytłumaczyć tylko żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień. :mellow:​  Następnym razem powstrzymam się i niczego głupiego nie napiszę, obiecuję!  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jak już składać się na prezent to na coś dobrego, a jak mają kupić byle kupić to lepiej ładne kwiaty, czekoladki i złożyć  życzenia ;)

Niedoczytałem do Twojego komentarza ale widzę, że tak samo uważamy :)

Edytowano przez endru098
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako, że niedługo dzień nauczyciela razem z klasą postanowiliśmy kupić pióro wieczne. Budżet 80 zł.

Macie jakieś propozycje? Raczej nowe, chyba, że używane w bardzo dobrym stanie... :D

Moi klienci ze szkół donieśli mi że tym roku ministerstwo edukacji w ramach chyba oszczędności zamówiło dzienniki w których papier jest dosyć rzadki, pisanie po nim przypomina pisanie na bibule. Jak już wybierzesz model to koniecznie wybierz stalówkę cienko i sucho piszącą. Nauczyciele lubią pióra w kolorze czerwonym ;)
Edytowano przez Jinhao
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...