Skocz do zawartości

Ile piór używamy na co dzień


Pan_Q

Polecane posty

Wśród nas są tacy, co posiadają kilka piór, inni posiadają ich kilkadziesiąt, jeszcze inni posiadają po kilkadziesiąt tylko w poszczególnych modelach :). Przez ręce przechodzi nam spora ilość piór, ale ile z nich, tak naprawdę używamy/nosimy na co dzień, jedno, dwa, pięć?

Ja używam najczęściej 2-3, noszę 2-4, a jak wygląda to u Was?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Można by zaryzykować stwierdzeniem, że im mniej tym na lepsze pióro dla siebie trafiłeś... Choć miło mieć pokaźny zbiór swoich ulubieńców :)

a tak naprawdę to chyba kwestia bardzo indywidualnych potrzeb i preferencji

Edytowano przez an-j
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/PARKER-PEN-LEATHER-LOOK-POUCH-CASE-SLEEVE-WALLET-/270546558129?pt=UK_BOI_Office_Office_Supplies_Stationery_ET&hash=item3efdd4dcb1

Pojedyńcze etui Parkerowskie zapewne podróbka ale taniutka i mieści Wality'ego (kawał pióra 15:6 zamknięte ze skówką na korpusie ponad 19)

Chińszczaki sfotografuję jak znajdę wolny aparat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę regularnie 2ma sztukami: Waterman Apostrophe F i Pelikan M215 EF. Apostrophe'a razem z długopisem od kompletu noszę w etui Witchena a na Pelikanka mam osobne skórzane, małe etui. Szukałam takich większych "piórniczków" ale wszystkie były takie, że miałabym obawy o kondycję trzymanych tam sprzętów. Te Wasze są bardzo praktyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...