Skocz do zawartości

Aurora PAPA LE


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

  • 1 year later...

Z Aurory to mnie marzy się pióro Aurora Firenze, gdyż pałam ogromnym uwielbieniem dla tego miasta. :rolleyes:  Niestety jest już trudno dostępne no i ze 3-4k zł też trzeba wyłożyć (minimum) co mnie skutecznie chwilowo powstrzymuje, a pewne będzie jeszcze gorzej bo teraz zamiast myśleć o dużych zakupach piórowych to przeglądamy wózki, nosidełka itd itp ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Aurory to mnie marzy się pióro Aurora Firenze, gdyż pałam ogromnym uwielbieniem dla tego miasta. :rolleyes:  Niestety jest już trudno dostępne no i ze 3-4k zł też trzeba wyłożyć (minimum) co mnie skutecznie chwilowo powstrzymuje, a pewne będzie jeszcze gorzej bo teraz zamiast myśleć o dużych zakupach piórowych to przeglądamy wózki, nosidełka itd itp ;)

Mariusz888 - wielkie gratulacje! Na pióro jeszcze przyjdzie czas. A frajda z przekazywania pasji to jest coś! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inahon - tak... takie... Wspaniałe jest - możesz na PW zdradzić jaka cena u Ciebie? (Z ciekawości głownie pytam ;))

Maguda - dzięki wielkie :) Oczywiście bardzo się cieszymy :) Mam nadzieję, że uda mi się małą zarazić pasją do piór wiecznych (a przy okazji do kilku innych rzeczy również ;)). Najlepsze jest to że dopiero zaczynamy kompletować rzeczy dla dziecka, a pióro wieczne dla dzieci już mamy (w sumie to nawet dwie sztuki) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...