Skocz do zawartości

Etui na 3 lub 4 pióra


m.a.g

Polecane posty

znalazłem w archiwum allegro aukcję na której kupiłem to etui. To link do aukcji z identycznym etui (moje brązowe) od tego samego sprzedającego. Przez 1,5 roku cena podskoczyła o 1,99zł, ale wiadomo - wszystko drożeje   :(

 

http://allegro.pl/etui-piornik-ze-skory-na-pioro-dlugopis-3-kolory-i3521396017.html

 

jest to moje robocze etui także noszę je zawsze i wszędzie w torbie razem z 2 piórami i długopisem. Miejsca początkowo były dość wąskie i Jinhao X750 ledwo się wciskało, ale skóra sie rozciągnęła od wkładania i wyjmowania i teraz elegancko się mieści takie Jinhao czy Waterman L'Etalon. 

 

PS. nie jestem powiązany ze sprzedającym....poza tym jednym zakupem   :P

 

teraz chętnie zakupiłbym coś firmy Donat, bo tak każdy zachwala, a etui na 2 pióra w zielonym kolorze byłoby fajne.

Dzięki, fajne jest. Rzeczywiście tanie, moim zdaniem to niezła okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

 

1. Ten Pelikan jednak doszedł - Amazon nie zdążył anulować zamówienia na czas- i okazuje się ze jest całkiem przyjemny, te "ruchome" - w sensie że przyszyte tylko od dołu przegrody - nie są takie straszne i da się używać. Jakoś wykonania super, rozmiar nie za duży czyli jak dla mnie świetnie. Dałem żonie i używa z 2 x WM Preface + jakiś długopis Pelikana, nie znam się. W każdym razie jest zadowolona.

 

2. @musicman - nie wiem ile muszę czekać, miałem dzisiaj uzgadniać szczegóły ale jeszcze nie dodałem odpowiedzi, więc zanosi się że trochę poczekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Już mi się to etui nie podoba. Dałem żonie wczoraj wieczorem, a dziś rano zażyczyła sobie żebym zamówił jej portfel i torebkę od Donata w tym samym kolorze. W sumie mogłem to przewidzieć :-)

Reakcja żony jak najbardziej naturalna, więc mogłeś to przewidzieć. :P

Ciesz się, że kupiłeś etui od Donata, a nie u Louis Vuitton'a.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...