Skocz do zawartości

bry


ruli

Polecane posty

Witam wszystkie gryzipióry :)

 

Jestem Marcin z Płocka, i chyba jestem (albo zaraz będę pióro- maniakiem)

Moja historia zaczęła się od tego, że kiedyś (jakieś 20 lat temu) otrzymałem w spadku po dziadku jakieś arcy stare pióro - podobno z początku wieku. Pisało mi się nim wyjątkowo ciężko, ale skłamałbym, jakbym napisał, że dziewczęta nie zwracały na niego uwagi :)

Ponieważ pióro było bardzo stare, posiadało archaiczny system napełniania atramentem  tzn gumkę, która z racji wieku miała prawo zachowywać się tak jak się zachowywała - czyli nagannie. W związku z tym, pióro powędrowało na półkę na następne dwie dekady (może uda mi się zrobić mu jakieś foto, to pobawimy się w zgadywankę)

 

Jakiś czas później dostałem od jednej z firm, z którymi współpracowałem pięknego WM Charlestona ze złotymi wykończeniami. Pisałem nim długo - tzn do póki nie dobrał się do niego mój roczny onegdaj synek. Rzutem o podłogę pozbawił stalówkę "maślanego luzu". Pióro oczywiście trafiło do szuflady. Jakiś czas potem udało mi się przywrócić pióro do życia i zacząłem nim ponownie pisać. A całkiem nie dawno zostałem, chyba trochę bezwiednie, obdarowany małym niebieskim pudełeczkiem z napisem "Waterman". Jakież było moje zdziwienie gdy w pudełku znalazłem zestaw długopis + pióro EXCEPTION!!!.

 

No i wsiąkłem.... Dziś zamówiłem kilka "herosów" i obawiam się, że to nie są moje ostatnie zakupy na ebayu....

 

ratujcie ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...