Skocz do zawartości

Pelikan też potrafi


Ann_gd

Polecane posty

Sprezentowałam przed wakacjami przyjaciółce, w ramach bardziej skeczu, czerwone piórko, żeby dzieciom sprawdzając kartkówki na praktykach mogła stawiać oceny czymś innym, niż cienkopis. Dostała czerwoną Beifę, taką 

 

beifa.jpg
 
tyle, że czerwoną. Naboje krótkie Pelikana do tego. Przyszły wakacje, pióro mało używane przeleżało w szufladzie, a dzisiaj dostałam je z tekstem "weź coś zrób bo mi się takie zrobiło i tylko stalówkę wytarłam, bo brzydko to wyglądało". no to coś robię, wrzuciłam do kubeczka z wodą i mydłem, ale najpierw dla potomności sesja:

euka.jpg

e7oz.jpg

soe2.jpg
 
Nie wiem, co tam w składzie jest, ale nawet spływak troszkę zaczął się zielonym mienić, chyba widać to tutaj

lk6x.jpg
tam, gdzie nie było dokładnie wytarte, została taka migocząca warstewka.
Żadne moje pióro nie leżakuje dłużej, niż kilka dni, nie mam ich tak wiele, żeby nie znaleźć czasu na choćby kilka zdań dla zdrowia, ale zaczynam wierzyć, że wyłażenie atramentu na stalówkę po czasie może być z jednej strony szokiem a z drugiej trochę udręką, bo potem czyszczenie i rozbieranie, a jak coś urwę...?
To nic poważnego, tak tylko miałam potrzebę podzielenia się odkryciem :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...