Skocz do zawartości

Dzień dobry... po raz drugi


N.I.B.

Polecane posty

Dzień dobry po raz drugi, drodzy Forumowicze! :)

Zanim przemyślałem, gdzie tuż po zarejestrowaniu można by napisać coś wartościowego na starym forum, całkiem prężnie okazało się działać nowe. W ten sposób przez kilka miesięcy byłem biernym czytelnikiem prawie codziennie przeglądającym oba fora.

Czas się odezwać i napisać co nieco o sobie. Mając teraz duże -naście lat (urodziny tego samego dnia i tego samego roku, co Skwercio! - pozdrowienia), piórem po raz pierwszy pisałem w połowie gimnazjum, kiedy jako nagrodę w dyktandzie dostałem Parkera I.M. (który niedługo później upadł na terakotę, oczywiście stalówką w dół). W oczekiwaniu na nową sekcję i już po pierwszych wizytach na PWF kupiłem "za grosze" Plumixa. Później odnalazłem kilkuletnie, ale nigdy nieużywane Hemisphere mojej mamy, pasujące idealnie rozmiarem, stalówką, kolorem - to mój obecny wół roboczy.

Ostatnio (to już z pewnością wpływ jedynie PWF) kupiłem pierwsze pióro vintage, czarnego Sheaffera Balance z lat 30-tych, od września czekają je ciężkie próby ;)

 

Cieszę się, że od niedawna jestem członkiem tak sympatycznego forum.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...