Skocz do zawartości

Witam ;)


Osseli

Polecane posty

Dobry wieczór wszystkim obecnym. Mam na imię Aleksandra, będę na początku obserwowała co tutaj się ciekawego dzieje.

Pisanie piórem mnie zainteresowało już jakiś czas temu, moje pierwsze pióro dostałam gdy miałam lat 7/8 już teraz nie pamiętam, pamiętam tylko jego wygląd, piękne drewniane pióro. Jak to dziecko zaczęłam nim pisać i... zgubiłam skuwkę, rozpaczałam troszkę nad tym. Wtedy moja przygoda z piórem się zakończyła, jednak ostatnio znalazłam to pióro, przypomniało mi się wszystko i zaczęłam sobie zadawać pytania "Dlaczego by nie zainteresować się tym tematem?" i kupiłam sobie pióro jest to zenith omega nice, nie wiem dlaczego wybrałam to pióro. Po prostu. Nie wiem też czy jest dobre na początek, czy też nie.

W ogóle trafiłam na to forum by 'zarazić' się od was piórami ^^ (tak wiem dziwnie brzmi)

1. jak zacząć pisać piórem?

2. czy od razu rzucać się na głęboką wodę i pisać piórem np. (tak jak ja teraz mogę zacząć) w szkole? [pytam ponieważ : w szkole sporządza się dość szybko notatki, i ja jako osoba nie doświadczona boję się, że może mi to nie wychodzić.]

Jakie wskazówki dla nowicjusza?icon_smile.gif

Witam, pozdrawiam.

Aleksandra (OSSELI)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...