Skocz do zawartości

Witajcie :)


Ocerraveth

Polecane posty

Witam,

mam na imię Krzysiek i uczęszczam do I klasy technikum. Piórami piszę od 1 klasy podstawówki, czyli już niemal 10lat. Najpierw, przez jakieś trzy lata używałem piór z marketu za 10zł, później w moje ręce wpadł chyba jakiś Waterman... Pamiętam, że był zielony, pozłacany i ciężki. Pisałem nim przez 3 lata, a później sprzedałem za 5 zł... Żałuję. Ale dostałem czerwonego Vectora i zaczęła się moja przygoda z Parkerami. Następny był czarny Vector, który w drugiej klasie gimnazjum upadł na podłogę i złamał stalówkę. Kupiłem srebrnego Vectora, którego zgubiłem przez ubiegłe wakacje i przez to zostałem zmuszony do zakupu kolejnego pióra. Wybór padł na Parkera IM Premium i w ten sposób zainteresowały mnie pióra wieczne... Właśnie dziś przyszedł do mnie atrament Noodler's Kiova Pecan, którym na chwilę obecną jestem zachwycony.

Ponadto w najbliższym czasie zamierzam zakupić dodatkowe pióro. Interesowało mnie Lamy Safari, lub Pilot Plumix.

Pozdrawiam

P.S. Nawet nie wiedziałem o istnieniu tego forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na nowym PWF! :)

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, co wybrać (Lamy Safari, lub Pilot Plumix ;)), zapraszam do działu Pióra wieczne i akcesoria.

Liczę też na Twoje wrażenia z zabawy z atramentami, zwłaszcza.że jesteś posiadaczem jednego z ciekawszych inkaustów :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...