Skocz do zawartości

Atramentopedia


Yennefer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No nie mogę, po prostu superowo :eureka:

Grafika baaardzo mi się podoba, bez względu na to jak jest zrobiona.

Super recenzje atramentu :-))))

Poproszę o więcej, abyś miała dużo wolnego czasu (nie myślę o zwolnieniu z pracy :roflmho: ), i mnóstwo atramentu pod ręką :)

Bardzo mnie zainspirowały Twoje opracowania, właśnie myślałem co dać na okładkę notesu, a tutaj ciach...  :w00t:

 

Yennefer - duża prośba - czy mogę sobie dać niektóre grafiki na okładki do własnoręcznie robionego notesu?  :sacro:

Nie chciał bym tego robić bez Twojej zgody, (ale zabrzmiało) aby było jednoznacznie - nie zrobię jak się nie zgodzisz :)

Oczywiście możesz ich użyć. Jeżeli powiesz które cię interesują to będę mogła przesłać ci je w lepszej rozdzielczości.

 

Yennefer, musisz uważać na tło. Jeśli jeleń stanie na tle oddalonego drzewa, to może się wydawać, że wyrasta mu ono prosto z głowy. Wystarczy że przesuniesz się nieco w lewo lub w prawo i problem zniknie.

Tak, faktycznie wybrałam złe ustawienie drzewa ;) Następnym razem będę uważać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz ich użyć. Jeżeli powiesz które cię interesują to będę mogła przesłać ci je w lepszej rozdzielczości.

 

Tak, faktycznie wybrałam złe ustawienie drzewa ;) Następnym razem będę uważać.

Oj tam.

Jak tu wybrać drzewa jak są gęsto jak jest las.

 

Później drzewo wyrośnie z środka głowy co będzie jeszcze gorsze.

Mnie się podoba właśnie tak jak jest (każdy może mieć swój gust, a o gustach się nie dyskutuje ;))

Cieniowanie wyjaśnia wszystko, reszta to kwestia wyobraźni, moją pobudza właśnie taki układ.

W Fotografii jest złoty podział, ale nie zawsze one jest najważniejszy, tutaj tak samo - jak dla mnie :)

 

Jeszcze raz brawo :clap1:

 

P.S. Dzięki za pozwolenie - reszta na PW

Edytowano przez Cyb0rg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...