Skocz do zawartości

Chińczyk ze stalówką inlaid


Polecane posty

330 można ustrzelić za ok. 100 PLN, ale jest to trudne. Przeważnie chodzą po ok. 150 PLN. Wingsungi bywają bardzo udane :) Sam mam takiego pseudo-triumpha i biorę go na wszystkie wyjazdy. Sprawuje się znakomicie i jest praktycznie niezniszczalny ;) Do tego kosztował 20 PLN a nie 150 PLN. 

 

Z drugiej strony mam też 330 Sheaffera i jest to moje ulubione pióro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@endoor - o coś takiego mi chodziło, choć znalazłam jeszcze kilka bajecznych Wing Sungów, tylko tera pozostaje mi prosić Was o instrukcję działania ebaya dla blondynek (jestem ruda, ale w tych kwestiach to typowa blondyna) ;)

o, to proste.

1. rejestrujesz się na ebay'u.

2. zakładasz konto na paypal'u. wiążesz z kontem swoje konto i kartę kredytową lub płatniczą. czas rejestracji i autoryzacji może potrwać do dwóch dni, jeśli wybierzesz tylko dostęp przez konto. podobnie ma się rzecz z zasilaniem konta przez paypal. dlatego wygodniej jest robić przelewy z karty, ale via paypal.

3. kupujesz teraz, wybierasz płatność via paypal. system obciąży konto pp, które należy zasilić wcześniej odpowiednią kwotą z konta bankowego, lub ściągnie odpowiednią kwotę z Twojej karty płatniczej.

 

jeśli kupujesz na allegro, to mniej więcej wiesz jak to wygląda, bo alle zerżnęło system płatności właśnie z ebay'a.

 

pozdrawiam

Pi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...