Skocz do zawartości

Atrament od drukarki - sprawdzi się ?


jaras13

Polecane posty

Widziałem gdzieś opis testu użycia tuszu kreślarskiego w piórze i to już było.

Nie natrafiłem na użycie atramentu od drukarki w piórze - sprawdzi się?

Gdy miałem drukarkę atramentową, sam napełniałem kartridże, zestawem trójkolorowych atramentów w strzykawkach. Drukarka dawno temu padła, a kilka strzykawek pozostało.

Nie mam jednak odwagi załadować atramentu do pióra. Może ktoś czytał coś na ten temat?

Kolor niebieskiego w strzykawce wygląda zachęcająco, ale można próbować zmieszać trochę z żółtym lub/i czerwonym :huh: i wyprodukować własny kolor.

 

Przypomiał mi się kolor palców po napełnianiu :wub:, trudno zmywalny, chyba nie zaryzykuję.

Edytowano przez jaras13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie są pobudki do testowania takich wynalazków. Nie było jeszcze krwi, soku z jagód, wina, wydzieliny kałamarnic, zółtka jaja kurzego, kleju do tapet, roztworu pigmentu budowlanego... To też są fajne pomysły. Tylko w jakim celu? Tusz - jeszcze rozumiem, ma trochę inne właściwości, mniej wsiąka, ok, da się osiągnąć jakieś efekty. Ale atrament do drukarki? Tyle jest ładnych kolorów atramentów, a takimi eksperymentami można ukatrupić pióro... Nie to, żebym coś do tego miał, bo to nie moje pióra, ale pomysł wydaje mi się conajmniej dziwny...  :wacko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakie są pobudki do testowania takich wynalazków. Nie było jeszcze krwi, soku z jagód, wina, wydzieliny kałamarnic, zółtka jaja kurzego, kleju do tapet, roztworu pigmentu budowlanego... To też są fajne pomysły. Tylko w jakim celu? Tusz - jeszcze rozumiem, ma trochę inne właściwości, mniej wsiąka, ok, da się osiągnąć jakieś efekty. Ale atrament do drukarki? Tyle jest ładnych kolorów atramentów, a takimi eksperymentami można ukatrupić pióro... Nie to, żebym coś do tego miał, bo to nie moje pióra, ale pomysł wydaje mi się conajmniej dziwny...  :wacko:

Czysta "niczym nie uzasadniona ciekawość".....i kilka strzykawek z atramentem.  Co w tym dziwnego  pióra przecież napełnia się atramentem :rolleyes:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...