Skocz do zawartości

Diamine PWF Blue Dream


Rittel

Polecane posty

trwa też test na blaknięcie. na razie minęło 5 dni wiszenia na kontuarze. już widać różnicę między atramentem forumowym, a czarnoniebieskim watermanem. niestety mój skaner w pracy, nie do końca sobie radzi z niuansami kolorów.

Na korzyść którego z atramentów ta różnica?

Edytowano przez kuba989898
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Bywam czasem w Rzeszowie, wpadnę do Twojej apteki kupić... cokolwiek! Byle z wypisanym dawkowaniem ;)

zasadniczo pracuję pod Rzeszowem, w stronę Bieszczad. ciągnie mnie.

Na korzyść którego z atramentów ta różnica?

na korzyść diamine. póki co dość poprawnie trzyma kolor, czego nie można powiedzieć o WM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

jak wspomniałem wyżej, postanowiłem przeprowadzić test blaknięcia.

tak wyglądała po pięciu dniach:

 

j07c.jpg

 

a tak wygląda po miesiącu:

 

eat9.jpg

 

mój skaner w pracy nie do końca daje radę, ale powiem Wam, że na żywo waterman jest zielony niczym kubrak wodnika Szuwarka, nie przymierzając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka zawsze wolałem ten syrop na kaszel niż Stodal, który z uporem mi kupowano (bo tańszy). Odnosiłem wrażenie że lepiej działa.

Teraz wiem, że ten drugi po prostu nie miał prawa działać :)

 

Widać tam w ogóle jakąś różnicę po miesiącu? Mój monitor lubi oszukiwać, ale ja tam żadnej nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre. homeopatia to "ciekawa" sprawa. Wspominał o niej też Dawkins w The Enemies of Reason (w UK są chyba kliniki homeopatyczne).

Mnie z kolei zawsze zastanawiało założenie że skuteczność leku rośnie wraz z większym rozcieńczeniem. Kilkukrotnie próbowałem wykonać testy z alkoholem i niestety nigdy nie udało mi się uzyskać wyniku który mógłby to potwierdzić. No, ale może np powinienem odpowiednio wstrząsać tą miksturę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...