Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie - wybór terminu i zapisy


Akszugor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tym razem biorę aparat. Muszę sobie popstrykać fajne piórka oraz próbki atramentów.

Co by nie mówić czy pisać, Adamon zawsze czymś zaskoczy, jak nie ilością, to jakością (a często i tym i tym).

Ale nie martwcie się Konis również potrafi skazać nas na grzech swymi pociechami...

PS.

Postaram się wziąć zestaw "małego wampira" wraz z pustymi próbkami. Pewnie się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też z wyprzedzeniem dać informację na forum, co będzie na sprzedaż/wymianę. Ot tak, żeby uprzedzić potencjalnych zainteresowanych o potrzebie zabrania portfela. ;)

Zgodnie z Twoja sugestia poniżej moja propozycja zamiany (a jak się nie da to sprzedaży) rozmaitości piśmienniczych

Atramenty nowe i nietknięte :

Pelikan 4001 Königsblau 30 ml. (starsza wersja, z białą nakrętką i etykietką) 3 szt. w pudełkach, 1 bez - po 12 pln

Osmia – Osmiroid Calligraphic 28 ml. Piękna czerwień 2 szt. (w pudełkach) oraz soczysta zieleń 2 szt. (pudełko) - po 10 pln

Dla pozycji powyżej : możliwa zamiana (1:1) na Pelikan 4001 30 ml lub 60 ml (wtedy 1:2) - Brown, Brillant Brown, Turquoise lub Brillant Green lub inne propozycje w podobnych kolorach

Atramenty, z których zatankowano pióro 2-3 razy maksymalnie :

Parker Quink Blue washable 57 ml. - 20 pln

Atrament na zamianę :

Pelikan Edelstein Mandarin 50 ml., nowy, nietknięty przeze mnie. Zamiana za „Edelstein Avanturine”, ewentualnie „Jade” (ale mniej chętnie)

Kałamarze :

2 stare, przedwojenne, szkło formowane w pięknym a niespotykanym odcieniu zieleni, szkło głęboko fazowane, ale to odlew, nakrywki metalowe niklowane. Stan 4+. Prawdopodobnie kiedyś były częścią kompletu na biurko. Obie sztuki razem 50 pln, pojedynczo po 30 pln.

Pióra :

2 klony Parkera 51 – Hero 616 i Rainbow – oba bordowe i prawie nowe. Napełniane raz atramentem (Pelikan 4001 Brillant Red i Camlin Royal Blue. Po 15 pln. Do sprzedania wyłącznie w komplecie.

Linki

Atr1 fcb2d332e0f2f471m.jpg

Atr2

2fd4bee222442822m.jpg

Man i Kal

f767297ab61ecf1bm.jpg

Man i Kal 2

16a47ae59b05e7ccm.jpg

Edytowano przez MarcinEck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Twoja sugestia poniżej moja propozycja zamiany (a jak się nie da to sprzedaży) rozmaitości piśmienniczych

Atramenty nowe i nietknięte :

Pelikan 4001 Königsblau 30 ml. (starsza wersja, z białą nakrętką i etykietką) 3 szt. w pudełkach, 1 bez - po 12 pln

Osmia – Osmiroid Calligraphic 28 ml. Piękna czerwień 2 szt. (w pudełkach) oraz soczysta zieleń 2 szt. (pudełko) - po 10 pln

Dla pozycji powyżej : możliwa zamiana (1:1) na Pelikan 4001 30 ml lub 60 ml (wtedy 1:2) - Brown, Brillant Brown, Turquoise lub Brillant Green lub inne propozycje w podobnych kolorach

Atramenty, z których zatankowano pióro 2-3 razy maksymalnie :

Parker Quink Blue washable 57 ml. - 20 pln

Atrament na zamianę :

Pelikan Edelstein Mandarin 50 ml., nowy, nietknięty przeze mnie. Zamiana za „Edelstein Avanturine”, ewentualnie „Jade” (ale mniej chętnie)

Kałamarze :

2 stare, przedwojenne, szkło formowane w pięknym a niespotykanym odcieniu zieleni, szkło głęboko fazowane, ale to odlew, nakrywki metalowe niklowane. Stan 4+. Prawdopodobnie kiedyś były częścią kompletu na biurko. Obie sztuki razem 50 pln, pojedynczo po 30 pln.

Pióra :

2 klony Parkera 51 – Hero 616 i Rainbow – oba bordowe i prawie nowe. Napełniane raz atramentem (Pelikan 4001 Brillant Red i Camlin Royal Blue. Po 15 pln. Do sprzedania wyłącznie w komplecie.

Linki

Atr1 fcb2d332e0f2f471m.jpg

Atr2

2fd4bee222442822m.jpg

Man i Kal

f767297ab61ecf1bm.jpg

Man i Kal 2

16a47ae59b05e7ccm.jpg

AKTUALIZACJA z 22.06 :Zarezerwowano już 1 opakowanie Pelikana i 1 Osmie zieloną. Jeden z kałamarzy znalazł już nabywcę, drugi jest zarezerwowany dla kolejnego. Pozostałe atramenty są wciąż do wzięcia lub do zamiany. Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wymianę będę mieć:

Całe butelki:

Diamine Beau Blue - ekstremalny turkus

Diamine Soft Mint

Do odlania:

Akkermana Schoking Blue - powiedzmy, że ok 70 ml

PR Electric DC Blue - ok 20 ml

PR Tropical Blue - ok 30 ml

Diamine PWF Blue Dream - ok 30 ml

Wymienię się na atrament o niebanalnym kolorze :P.

Mogę też oddać większą próbkę któregoś z w.w atramentów w zamian za zrobienie recenzji na forum :). Jak sobie o czymś przypomnę to dopiszę do listy.

Czy znana jest godzina i miejsce spotkania?

Edytowano przez Cwiekoszczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezel nie ma na razie zadnej propozycji miejsca, to ja poszukam jakiegos lokum w okolicach chmielnej jak wroce do warszawy;) Ile osob mniej wiecej bedzie?

Ale mam bardzo wazne ogloszenie parafialne:

Zachecam do przyniesienia nie zatankowanych pior wiecznych - kazdy chetny bedzie mial mozliwosc zatankowania piora pod warunkiem podzielenia sie ze mna wrazeniami z pisania atramentem;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już miejsce i godzinę spotkania :)

 

Termin: 6 lipca od godz. 11:30

 

UWAGA ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA (termin bez zmian)!

 

Flora Caffe w Ogrodzie Botanicznym - Aleje Ujazdowskie 4 (www.floracaffe.pl) <- awaria instalacji hydraulicznej

Spotykamy się w restauracji Sioux przy ul. Chmielnej 35. Raptem kilka minut drogi spacerem od Dworca Centralnego. Sprawdź jak dotrzeć do restauracji.

 

Zamówienia we własnym zakresie. Płatność kartą lub gotówką.

Edytowano przez ArielN
Informacja o zmianie miejsca spotkania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wymianę będę mieć:

Całe butelki:

Diamine Beau Blue - ekstremalny turkus

Diamine Soft Mint

Do odlania:

Akkermana Schoking Blue - powiedzmy, że ok 70 ml

PR Electric DC Blue - ok 20 ml

PR Tropical Blue - ok 30 ml

Diamine PWF Blue Dream - ok 30 ml

Wymienię się na atrament o niebanalnym kolorze :P.

Mogę też oddać większą próbkę któregoś z w.w atramentów w zamian za zrobienie recenzji na forum :). Jak sobie o czymś przypomnę to dopiszę do listy.

Czy znana jest godzina i miejsce spotkania?

Chętnie bym coś odlał sobie:P

 

 

 

Takie pytanie,  jakie macie propozycje na przechowanie powiedzmy 5ml atramentu? Próbówka, czy może coś innego? Tak bym miał do czego wysysać atramenty na spotkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...