Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie - wybór terminu i zapisy


Akszugor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

mam taki wniosek racjonalizatorski, żeby Arieln określił kiedy atrament forumowy przyjdzie, wtedy łatwiej bedzie atrament odebrac/przekazać, a co za tym idzie termin jakis planować

ale to tylko luźna sugestia

zgadzam sie!

tzn najlepiej jak nasza Dyrekcja poda jakies konkretne daty i zobaczymy na którą bedzie najwiecej glosow.

bo tak, to kazdy pisze, kiedy mu niepasuje i terminy sie rozlaza.. :) a szkoda!

bo zawsze jest milo, fajnie i super pióra mozna sobie obejrzec..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Większością głosów wybraliśmy termin 6 lipca :). Zabieramy się za poszukiwania dogodnej lokalizacji.

Czy w imieniu pióromaniaków spoza Stolycy mógłbym zapostulować aby ta 'dogodna lokalizacja' była w jakiejś rozsądniej odległości od Centralnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie spotkanie bylo gdzies w okolicach chmielnej? Moze wrócić do poprzedniej lokalizacji? ;)

Niestety zamknęli już kawiarnię, w której ostatnio się spotkaliśmy. Szukamy kolejnej.

Coś widzę, że tam musi być duuuużo miejsca :D

I bardzo dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

czy jako całkiem świeży uczestnik Forum mógłbym się ew. dołączyć do spotkania 6 lipca? Nie mam doświadczenia, więc uświadomcie mi co się na waszych spotkaniach robi a czego nie? Czy należy się złożyć za pomocą jakiejś kwoty na wynajęcie sali? czy sa przewidziane warsztaty - naprawy i poprawy piór. Czy jest kącik "kupie/sprzedam"? Czy należy przynieść swoje okazy i się pochwalić? dziękuję z góry za odpowiedź - MarcinEck

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę mniej więcej, jak to wyglądało do tej pory - z mojego punktu widzenia.

Generalnie należy się przywitać i zachowywać w miarę kulturalnie. Dotychczas nie było potrzeby składania się na salę. Ewentualnie (zależnie od miejscówki), może być wskazane zamówienie czegokolwiek (o ile padnie na kawiarnię), żeby się obsługa krzywo nie patrzyła. Wyjdzie w praniu.

Warsztatów nie organizujemy, bo po co się sztucznie dzielić na "nauczycieli" i "kursantów"? Jeśli chcesz się poradzić w kwestii naprawy/konserwacji - przynieś pióro, obejrzymy, poradzimy. Znasz jakiś fajny patent na naprawę? Przynieś, pokaż. Nie chcesz? To nie przynoś.

Okazy możesz przynieść, ale nie musisz. Chociaż to spotkanie związane z piórami, fajnie by było, gdybyś coś jednak przyniósł i pokazał. Możesz też poopowiadać.

Masz coś na sprzedaż/wymianę? Przynieś. Pokaż. Może ktoś będzie zainteresowany? Musi się to nazywać "kącikiem"?

Umiesz napisać alfabet w nietypowy sposób? Zaprezentuj.

Spotkanie to także dobra okazja do zaoszczędzenia na kosztach przesyłki. Jeśli masz zamiar kupić coś od któregoś z uczestników, możesz się wcześniej umówić i odebrać na spotkaniu.

Czasem Administracja organizuje jakieś "oficjalne" atrakcje, ale poza tym program spotkania zwykle się sam "wykluwa" i jest miło.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuje za wyczerpująca odpowiedź. Postaram się wpasować w towarzystwo i nastrój. Czy jest ustalona godzina spotkania i miejsce? (To ostatnie jeszcze się decyduje o ile wiem...). przywiozę moja skromna kolekcje i parę atramentów do wymiany w razie chętnych do takowej. Mniej więcej na tydzień przed spotkaniem będę w stanie potwierdzić moja obecność. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w tej sytuacji... co bym nie zrobił, zawsze ktoś będzie niezadowolony. Ale z drugiej strony... jest szansa, że ktoś będzie zadowolony. I masz babo placek! Jak się nie obrócisz, zawsze tył jest z tyłu.

Edytowano przez adamon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...