Skocz do zawartości

TWSBI Diamond 580 Clear


rbit9n

Polecane posty

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja ze swojej 580 jestem srednio zadowolony.

Pioro od samego początku bylo mocno suche i trochę mu się czkalo.

Myjka ultradzwiekowa trochę pomogła wraz z zamiana atramentu, ale nadal była posucha. Zmieniłem stalowke na Knoxa BB i pióro zaczęło ładnie i mokro pisac, ale niestety atrament nie jest podawany na splywak dostatecznie szybko i po zapisaniu około pół strony. Znowu dostaje czkawki.

Spróbuje je jeszcze raz umyć i zamontować fabryczna stalowke, ale to dopiero po nowym roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej 580 jestem srednio zadowolony.

Pioro od samego początku bylo mocno suche i trochę mu się czkalo.

Myjka ultradzwiekowa trochę pomogła wraz z zamiana atramentu, ale nadal była posucha. Zmieniłem stalowke na Knoxa BB i pióro zaczęło ładnie i mokro pisac, ale niestety atrament nie jest podawany na splywak dostatecznie szybko i po zapisaniu około pół strony. Znowu dostaje czkawki.

Spróbuje je jeszcze raz umyć i zamontować fabryczna stalowke, ale to dopiero po nowym roku :)

 

Moje 580 gold rose black ma dokładnie to samo, próbowałem wszystkiego poza myjką,... nic nie pomogło i troszkę mnie to irytuje... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...