Skocz do zawartości

Pelikan 4001 Brilliant black


Cwiekoszczak

Polecane posty

Nie mam czarnego Hero. Tylko niebieski zmywalny który robi za atrament do śmieciowych piórek na śmieciowy papier. To mój ulubiony czarny choć PR Velvet Black jest ciemniejszy ale za to ma zdecydowanie gorszą kulturę pracy. Parker mi za to bardziej szarzał z czasem. Jak skończy mi się atrament we wszystkich testowych piórkach mogę wziąć się za VB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak przyjedzie Pilot Plumix (zwolni się P78G) mogę przetestować następny z posiadanych atramentów tą samą metodą - wybierzcie który chcecie - za dużego wyboru nie ma ale zawsze coś.

Do wyboru

Pelikany 4001: Wszystkie poza niebieskim i niebiesko-czarnym

Hero: Niebieski

Diamine: Yellow, Poppy Red, Royal Blue

Private Reserve: Velvet Black

Edytowano przez Cwiekoszczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż testowe pióra są szykowane pod Yellow, na razie Kreuzer nabity, Pilot i Parker V. po wypisaniu zostaną też zatankowane i nie śpiesznie napiszę drugą recenzję.

Dodatkowa cecha atramentów Pelikana: Fenomenalnie miesza się ze sobą (poza czerwonym który moim zdaniem jest nieporozumieniem albo trafiłem wybitnie felerną butlę inkaustu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

A ja właśnie się na niego zdenerwowałem. Grr...

Pisze na szaro, a nie na czarno. Zostało jeszcze trochę w buteleczce - będzie na maturę. Przerzucam się, o ile mi złość nie minie, na coś "ciemnoniebieskogranatowego".

A jeśli chodzi o Czarne Hero... ODRADZAM. Zatkał na amen nawet pióro tego samego, hmm... producenta. Syf straszny, ale na szczęście tylko kilka złoty straciłem. Niebieski, jest ok, ale po tej przygodzie nie zatankuję go do Hemisphere...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...