Skocz do zawartości

Cześć


eye_lip

Polecane posty

Dzień dobry,

Od wielu wielu lat na forach zegarkowych i nie tylko, pod tym samym nickiem. Zarejestrowałem się jakiś czas temu, lecz dopiero teraz piszę, a to m.in za sprawą Sailora, w którego się zaangażowałem (i mnie uwiódł) od strony zawodowej. Do tej pory miałem jedynie Diuki i od niedawna forumowe Lamy, choć pióra gdzieś tam są w świadmości od kilku lat :)

Łączę pozdrowienia

Jakub Filip Szymaniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jakubie!

Sailor powiadasz? Mógłbyś powiedzieć, który model tak na Ciebie wpłynął? :)

Jasne. Na początku dodam, że od kilku lat mam styczność z MontBlanc i jakoś specjalnie nie działają mi na serce, a sporo się tego przewija, również limitowane i dedykowane edycje.

To co najbardziej mnie urzekło to model w drewnie (nie pamiętam modelu, ale cena koło 7 tysięcy zł) pokrywany lakierem Urushi, który wygląda niesamowicie, wspaniale mieni się na krawędziach, jak kręcimy w ręku piórem. Poza tym bardzo fajnie prezentuje się KOP Ebonite w matowym kolorze i model z korpusem z hebanu. Całkowicie zaskoczyła mnie Chalana - to pióro ma tak małą stalówkę i jest tak cienkie, że wygląda jak zabawka. Poza tym miałem przegląd większości serii 1911 i Proffesional Gear - i zamierzam zakupić któryś z modeli PG, najbardziej podoba mi się wersja w macie, ale niestety jest kilkaset złotych droższa od takich samych modeli w połysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...